Demet Akalın Survivor'a mı gidiyor? Demet Akalın Survivor 2021'de mi?

Demet Akalın Survivor'a mı gidiyor? Demet Akalın Survivor 2021'de mi? Acun ılıcalı Demet Akalın'a teklifte mi bulundu?

Demet Akalın Survivor'a mı gidiyor? Demet Akalın Survivor 2021'de mi?

Demet Akalın Survivor'a mı gidiyor? Demet Akalın Survivor 2021'de mi? Acun ılıcalı Demet Akalın'a teklifte mi bulundu? Survivor 2021 için birçok ünlü isime taklif götürüldüğü ortaya çıktı. Demet Akalınbu teklif gönderilenlerden en çok konuşulan isim oldu. Yapımcı Acun Ilıcalı’nın katıldığı bir programda ise Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt’u da yarışmaya davet ettiği ifade edildi. Gönderilen tekliflerin geri nasıl sonuçlanacağı ise henüz belli değil. Şarkıcı Demet Akalın’ın  Survivor'a katılması için hayranları ünlü şarkıcıyı yorum yağmuruna tuttu. Demet Akalın’dan henüz konu ile ilgili açıklama gelmedi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın Survivor'a katılma ihtmali karşısında hayranları çok heyecanlandı. Survivor'a katılacak ilk isim kesin olarak açıklanmıştı. Oyuncu Cemal Hünal'ın ardından Öykü Çelik ve Batuhan Karacakaya'nın da iddia edilmişti. İddialar televizyon dünyasında oldukça ses getirirken birçok ünlü isme daha teklif gönderildiği açıklandı. Yapımcı Acun Ilıcalı’nın bir açıklama yapması büyük heyecanla beklenilirken birçok ünlü ismin hayranları tarafından yorum yapılmaya devam etti.

Demet Akalın'ın sıkı bir Survivor fanı olduğu biliniyordu.  Geçen yıl yarışan Evrim, Nisa ve CemalCan hakkında birçok kez yorum yapan Demet Akalın desteklediği yarışmacıları paylaşıyor desteklemediklerini de eleştiriyordu. Demet Akalın'ın Survivor'a katılıp katılmayacağı çok merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 19:55

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER