Cüneyt Özdemir'den Blu Tv Çıplak Dizisi Açıklaması Blu Tv Çıplak Dizisi Kaldırıldı

Cüneyt Özdemir'den Blu Tv Çıplak Dizisi Açıklaması Blu Tv Çıplak Dizisi Kaldırıldı Blu Tv Çıplak dizisi kaldırılması hakkında Cüneyt Özdemir ne söyledi?

Cüneyt Özdemir'den Blu Tv Çıplak Dizisi Açıklaması Blu Tv Çıplak Dizisi Kaldırıldı

Cüneyt Özdemir'den Blu Tv Çıplak Dizisi Açıklaması Blu Tv Çıplak Dizisi Kaldırıldı Blu Tv Çıplak dizisi kaldırılması hakkında Cüneyt Özdemir ne söyledi? Blu Tv platformu üzerinden yayınlanacak Çıplak dizisine RTÜK Müdahale etmişti. Cüneyt Özdemir'in daha önceki  "Aman RTÜK Başkanı ve sansür kılıcı görmesin" açıklaması ardından BLU TV'den kaldırılması çok konuşuldu. İzleyicilerin tepki gösterdiği hareketin ardından Cüneyt Özdemir'den açıklama geldi. "Dizi kaldırılıyor ihale bana kalıyor" açıklaması geldi.

Bir videosunda Blu Tv'de yayınlanan Çıplak adlı diziden bahseden Cüneyt Özdemir  "Aman RTÜK Başkanı Bekir Şahin bey ve sansür kılıcı görmesin!" ifadelerine yer vermişti. Bu paylaşımın ardından Çıplak dizisi Blu TV'den kaldırılması sosyal medyada gündem oldu. Bunun ardından Cüneyt Özdemir'e de eleştiri geldi. Cüneyt Özdemir , "Yeni bir delilikle karşı karşıyayız. 6 ay önce Çıplak adında bir dizi çekiliyor. BluTV yayınlıyor. Ben diziyi yeni izleyip şaşırıyor ve övüyorum. Aylardır sansürcülüğünü eleştirdiğim RTÜK başkanına her zaman olduğu gibi esprili bir şekilde 'aman duymasın' deyip söyleniyorum. Dizi BluTV'den kaldırılıyor ve ihale bana kalıyor! Bu dizi RTÜK yüzünden mi yoksa RTÜK korkusundan mı kaldırıldı ne oldu bunu resmi açıklama olunca öğreniriz ama anlamadığım dayağı niye ben yiyorum? RTÜK'ün sansür tavrını aylardır hemen her yayında eleştiren benim yahu. Sosyal medya tamamen bir linç ve delilik alanına dönüştü. Sürekli kendimizi açıklamak zorunda hissediyoruz. Gerekiyor da... Yapacak bir şey yok. Demek ki biz yeterince kendimizi anlatamıyoruz. O yüzden bir daha bakın bakalım benim kadar RTÜK'ün sansürünü eleştiren kimse var mı?" açıklamalarına yer verdi.

Cüneyt Özdemir açıklamalarına şu şekilde son verdi. "Son olarak bir kez daha altını çizerek söyleyeyim; Çıplak dizisini çok beğendim. Kendi halinde, küçük bütçeli, mütevazi ama şahane iş çıkartmışlar. Üstelik paralı bir platformda yayınlandı, isteyen izler isteyen izlemez" diyen Özdemir sözlerini şu şekilde sonlandırdı: "Rtük dahil kimse özgür iradeye burnunu sokmamalı...'' açıklamalarına yer verdi. BLU TV ekranlarından Çıplak dizisi yayından kaldırıldı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER