Çukur'un Başrol Oyuncusu 9 Senelik İlişkisini Bitirdi

Çukur'un Başrol Oyuncusu 9 Senelik İlişkisini Bitirdi Çukur dizisinin Efsun'u Damla Sönmez ve Ushan Çakır ilişkilerini bitirdi

Çukur'un Başrol Oyuncusu 9 Senelik İlişkisini Bitirdi

Çukur'un Başrol Oyuncusu 9 Senelik İlişkisini Bitirdi Çukur dizisinin Efsun'u Damla Sönmez ve Ushan Çakır ilişkilerini bitirdi. Çukur dizisinin başrol oyuncularından biri olan Damla Sönmez, 9 senedir aşk yaşadığı Ushan Çakır ile ayrılık kararı aldı. 3 sene önce nişanlanan çiftin düğün haberini bekleyen hayraları gelen ayrılık haberiyle şok oldu.

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur dizisinde hayat verdiği Efsun rolüyle son dönemlerin popüler ismi Damla Sönmez "Doğru insanı bulduğuma inanıyorum, o benim hayat arkadaşım" dediği meslektaşı Ushan Çakır ile ayrılık kararı aldı.

2018 yılında aile arasında düzenlenen törenle nişanlanan ünlü çiftin evlilik haberini bekleyen hayranlarına kötü haber geldi. SÇiftin ayrılık kararı herkesi şaşırttı. Konuyla ilgili yakınlarına konuşan oyuncu Damla Sönmez, "Evet dedikodular doğru. Ayrıldık, kısmet" diyerek ayrılığı onayladığı söylendi. 

Netflix'de yayınlanan Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü filminde rol alan Ushan Çakır bir süredir televizyon dizilerinden uzaktı. Damla Sönmez ise uzun zamandır Çukur dizisinde başrol oynuyordu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER