Çukur Seren Gerçek Adı Ne İrem Sak Kaç Kilo Sevgilisi Var mı

Kamumanset.com - Çukur Seren Gerçek Adı Ne İrem Sak Kaç Kilo Sevgilisi Var mı Çukur İrem Sak (Seren) Kimdir İrem Sak Çukurda silah kullanıyor. İrem Sak Evli mi, İrem Sak Nerede Oturuyor, İrem Sak Fotoğraflarıİraç Sak Kaç Kilo Boyu Kaç

Çukur Seren Gerçek Adı Ne İrem Sak Kaç Kilo Sevgilisi Var mı

Kamumanset.com - Başarılı oyuncu İrem Sak kimdir? Çukur isimli dizide Seren karakterine hayat veren ünlü oyuncu İrem Sak kimdir? Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken İrem Sak kaç yaşında? İrem Sak hayatına dair merak edilen detayları sizler için araştırdık. İrem Sak hayatı...

Çukur isimli dizide Seren Erdenet adlı karakteri canlandıran ünlü oyuncu İrem Sak, kimdir? Çukur izleyicilerinin merak ettiği İrem Sak kimdir? İrem Sak nereli? Çukur dizisi İrem Sak daha önce hangi projelerde yer aldı?

İREM SAK KİMDİR?

9 Şubat 1986'da dünyaya gelen İrem Sak Sivas'ta dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Lise yıllarında birkaç tiyatro oyununda yer alan oyuncu, daha sonra Beşiktaş Kültür Merkezi'nde Sizinkiler adlı oyunda Zeytin karakterini canlandırarak tanınan oyuncu İrem Sak, Şen yuva, 5 er Beşer, Yalan Dünya, İnsanlar Alemi, Güldür Güldür Show, Gülperi, Bir Aİle Hikayesi, Jet Sosyete gibi dizilerde yer aldı. 

Dedemin Fişi, Dönerse Senindir, Martı, Ölümlü Dünya, Düğüm Salonu, Azizler filmlerinde yer almıştır. Son olarak Çukur isimli dizide yer alan İrem Sak oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 20:00

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER