Çukur Seher Begüm Akkaya Kimdir? Çukur Dizisi Seher Kimdir? Begüm Akkaya kimdir begüm Akkaya Kaç yaşında?

Çukur Seher Begüm Akkaya Kimdir? Çukur Dizisi Seher Begüm Kimdir? Çukur dizisine yeni transfer geldi.

Çukur Seher Begüm Akkaya Kimdir? Çukur Dizisi Seher Kimdir? Begüm Akkaya kimdir begüm Akkaya Kaç yaşında?

Çukur Seher Begüm Akkaya Kimdir? Çukur Dizisi Seher Begüm Kimdir? Çuku dizisine yeni transfer geldi.. Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur'da oyuncu hareketliliği hız kesmeden devam ediyordu. Son olarak Çukur dizisinde Kulkan Erdenet isimli karakter dahil olmuştu. Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur dizisi Seher karakterine hayat verecek Begüm Akkaya Kimdir? 

Başrollerinde Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil'in yer aldığı Çukur isimli diziye bir transfer daha geldi. 29 yaşındaki başarılı oyuncu Begüm Akkaya Çukur dizisinde Seher karakterini canlandıracak. Güzel oyuncu Begüm Akkaya kimdir? Çukur'un Seher'i Begüm Akkaya nereli, Begüm Akkaya hakkında merak edilenler...

BEGÜM AKKAYA KİMDİR?

8 Şubat 1991'de İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tiyatro eğitimi alan Begüm Akkaya Beşinci Boyut dizisi ile tanındı. Daha önce Doktorlar, Yeşeren Düşler, Kapalıçarşı, Uçurum, Acayip Hikayeler, Altınsoylar, 20 Dakika, Bügunun Saraylısı, Kurşun, Yeni Hayat dizisinde yer alan Begüm Akkaya Nergis Hanım, Mavi Dalga, 72. Koğuş, Hür Adam, Aşk Tutulması gibi filmlerde de yer almış başarılı bir oyuncudur.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER