Çukur Rıza Kocaoğlu ve Hazal Şubaşı Ayrıldı Mı

Çukur Rıza Kocaoğlu ve Hazal Şubaşı Ayrıldı Mı Ünlü çift hakkında şok iddia

Çukur Rıza Kocaoğlu ve Hazal Şubaşı Ayrıldı Mı

Çukur Rıza Kocaoğlu ve Hazal Şubaşı Ayrıldı Mı Ünlü çift hakkında şok iddia.. Ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu ve sevgilisi Hazal Subaşı ayrıldı mı? Rol aldıkları Çukur adlı dizisinde arkadaşlıkları aşka dönüşen Rıza Kocaoğlu-Hazal Subaşı çifti hakkında bomba bir iddia oluştu. İddiaya göre ikilinin fikir anlaşmazlıkları nedeniyle ilişkilerini bitirdikleri söylendi.

Kendisi gibi oyuncu olan Hazal Şubaşı ile aşk yaşayan Rıza Kocaoğlu özel hayatı ile ilgili haber şaşırttı. Aynı projede çalışırken tanışan ve arkadaşlıklarını ilişkiye döndüren çiftten kötü haber geldi. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikilinin ayrıldıkları iddiası magazin gündeminde yer buldu. Habere göre 24 yaşındaki Hazal Subaşı ile kendisinden 18 yaş büyük olan Rıza Kocaoğlu fikir anlaşmazlığı sebebi ile ayrılma kararı aldı.

Birbirlerini sosyal medyadan takip eden çiftin ayrılık iddiası henüz ikili tarafından doğrulanmadı. Ayrıca ikili birbirleri ile olan pozları silmediler. Çukur'un sevilen oyuncularının ayrılıp ayrılmadığı gelecek günlerde netlik kazanacak.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER