Çukur Meke Kim Gerçek Adı Aytaç Uşun Diziden Ayrılıyor mu

Kamumanset.com - Çukur Meke Ölüyor mu Aytaç Uşun Diziden Ayrılıyor mu Çukur Meke Ölüyor mu Aytaç Uşun Diziden Ayrılıyor mu VArtolu ve Yamaçın bilardo salonunda dövdükleri Sincanlı Namığın oğlu Sefa intikamını almak üzere Çukura geri döner. Dayak yediği kızı çukurdan alır çıkar bu sırada kahvehaneyi ve birkaç yere daha baskın yapılır. Çıkan çatışmalarda Celasun Meke silahla vurulur. Oyuncunun ölüp ölmediği hakkında şu an için bir bilgi yoktur. Ancak yaralı olarak hastaneye kaldırılacak ve diziye geri dönecektir.

Çukur Meke Kim Gerçek Adı Aytaç Uşun Diziden Ayrılıyor mu

Kamumanset.com - Çukur Meke Ölüyor mu Aytaç Uşun Diziden Ayrılıyor mu VArtolu ve Yamaçın bilardo salonunda dövdükleri Sincanlı Namığın oğlu Sefa intikamını almak üzere Çukura geri döner. Dayak yediği kızı çukurdan alır çıkar bu sırada kahvehaneyi ve birkaç yere daha baskın yapılır. Çıkan çatışmalarda Celasun Meke silahla vurulur. Oyuncunun ölüp ölmediği hakkında şu an için bir bilgi yoktur. Ancak yaralı olarak hastaneye kaldırılacak ve diziye geri dönecektir.

Çukur dizisinin bu akşam oynanan yeni bölümünde Sincanlı Namık karakteri diziye dahil oldu. Daha önceden Çukurla bir meselesi olan Sincanlı Namık Erdenet ailesi ile birlikte olarak çukura saldıracaktır. Çukur 4. Sezon 11. Bölümde diziye dahil olan sincanlı Namık kimdir. Gerçek adı nedir, kaç yaşındadır, kaç bölüm oynayacak gibi sorular akla gelmektedir. Çukur dizisinin müdavimleri tarafından internet ortamında sürekli olarak bu sorgular yapılmaktadır.

Çukur dizisi Sincanlı Namık Kimdir? Çukur Namık gerçek adı ve oynadığı diziler hangileri?

Çukur dizisine Erdenetler ailesinin tam kadro kahvaltısına katılacak kadar samimi görüntüler çizen Sincanlı Namık dçeşitli dizilerde rol alan Yıldırım Şimşek’tir. Sincanlı Namık Çukura bu akşamki bölümde dahil olmuş ve çukurla geçmişte bir meselesi olduğundan çukura saldırma planı yapmaktadır. Erdenet’te Yamacı kahvaltıya davet etmiş ve Sincanlı Namık’ın Çukurra saldırmasında onun başaramaması halinde gerekli yardımları vermesi konusunda talimatlandırmıştır.Şimdi gelelim Yıldırım Şimşek2in kim olduğuna oyuncumuz 1 Ekim 1969 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Altındağ Belediye tiyatrolarında çalışan Yıldırım bey Sosyal bilimler mezunudur. En son olarak Çukur dizisine oğlunun ve kendisinin intikamını almak için Sincanlı Namık karakteriyle girmiştir. Daha önceden oğlunun Çukurla bir meselesi olsa gerekki bu kadar kin gütmektedir. Tabi bu planın arkasında Erdenet ailesinin çalınan altınları bulunmaktadır. Son olarakta Yamaç’tan bebek bekleyen Efsun’da Erdenet ailesinin kahvaltısında bulunmaktaydı. Muhtemelen Yamaçın diğer sevgilisi ile olan görüşmesini gördüğünden dolayı Erdenet ailesinde Arık Böke’nin yerine geçen abisinin sevgilisi olarak devam edecektir.

Çukur Meke Ölüyor mu Aytaç Uşun Diziden Ayrılıyor mu

Berber Muhittin’in oğlu olan Meke, deyim yerindeyse Çukur’un deli fişeğidir. Koçovalı Ailesi’ne son derece sadık, ekmeğinin peşinde, gözü tok bir genç adamdır.

Aytaç Uşun, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Maltepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında rol aldığı Doksanlar dizisi ile yaşayan Uşun;şu anda "Çukur" dizisinde Meke karakterini canlandırmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 20:09

Efsane

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER