Çukur Maskeli Ninja Kimdir Çukur Maskeli Adam Gerçek Adı Nedir Kaç Yaşında?

Çukur Maskeli Ninja Kimdir Çukur Maskeli Adam Gerçek Adı Nedir Kaç Yaşında? Çukur Maskeli Adam kimdir?

Çukur Maskeli Ninja Kimdir Çukur Maskeli Adam Gerçek Adı Nedir Kaç Yaşında?

Çukur Maskeli Ninja Kimdir Çukur Maskeli Adam Gerçek Adı Nedir Kaç Yaşında? Çukur Maskeli Adam kimdir? Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur'daki Maskeli Adam kimdir? Ekranların en sevilen dizisi Çukur'da görülen Maskeli Ninja kimdir, kaç yaşında? Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Ninja hayatı izleyenler tarafından merak edildi. Peki Çukur'daki Maskeli adam kimdir Çukur Maskeli Ninja Gerçek adı ne, kaç yaşında?

Çukur dizisinde heyecan tam gaz devam ederken son bölümdeki ninja adam dikkat çekti. Erdenet ve Koçavalı ailesinin savaşında ortalık iyice geriliyor. Çukur dizisi özellikle bu sezon bambaşka bir hal aldı. yayınlanan yeni bölüm fragmanı da oldukça merak uyandırmıştı Başrollerinde Ara Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin yer aldığı Çukur'da heyecan tam gaz devam ediyor.

Çukur dizisinde maskeli ninja dikkat çekti. Yamaç'ın dövüş sahnesi çok  konuşuldu. Peki Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur dizisi Yamaç Koçavalı maskeli bir ninjayla dövüştü. Peki Ninja gerçekte kim çıkıyor? Çukur'da maskeli ninja da merak edildi. Çukur hayranları ninja için bazı tahminlerde bulundu. Erdenet ailesinin yurtdışında yaşayan akrabaları veya Çağatay Erdenet’e bilinmeyen bir erkek kardeşi olabileceği yönünde tahminler bulunmakta. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER