Çukur Kahraman Koçovalı Kimdir Çukur Mustafa Üstündağ Sevgilisi Kim

Kamumanset.com - Çukur Kahraman Koçovalı Kimdir Çukur Kahraman Rolündeki Mustafa Üstündağ Kaç Yaşında

Çukur Kahraman Koçovalı Kimdir Çukur Mustafa Üstündağ Sevgilisi Kim

Kamumanset.com - Çukur Kahraman Koçavalı Kimdir Mustafa Üstündağ Kaç Yaşında

4. Sezon 5. Bölüm önincelemesinde tekrardan karşımıza çıkan Kahraman koçovalı’nın diziye geri dönmesi gibi bir şey söz konusu değildir. Çukur dizisinin ilk bölümünde Vartolu tarafından vurulan Kahraman koçovalı, 4. Sezonda görülmesinin nedeni tamamen, Azer’in geçmiş bir hatırasını Karaca’ya anlatması sonucunda ortaya çıkmıştır. Kahraman koçovalı, yeni sezonda tekrardan karşımıza konuk oyuncu olarak gelmiştir. Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur'a bomba gibi bir isim transfer oldu. Ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ, Çukur dizisinin kadrosunda yer aldı. Eşkıya DÜnayaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılan Mustafa Üstündağ efsane dizi Çuku'un kadrosuna dahil oldu. Mustafa Üstündağ Çukur'da hangi karakteri canlandıracak? Mustafa Üstündağ kimdir? Mustafa Üstündağ hakkında merak edilenler...

Kahraman Koçavalı'ya hayat verecek olan Mustafa Üstündağ'ın hayatı izleyiciler tarafından merak edildi. Diziye Çukur 1. sezonda 1. bölümde yer alarak ölen ve kısa sahneleri ile bile oyunculuğu çok beğenilen Mustafa Üstündağ geri dönüyor. Kahraman Koçavalı, Selim Koçavalı, son 2 bölüm Azer Kurtuluş ve Akın Koçavalı karakterlerinin yeni hikayesinde flasback sahnelerinde yer alacak. Peki efsane oyuncu Mustafa Üstündağ kimdir? Mustafa Üstündağ daha önce hangi projelerde yer aldı?

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ KİMDİR?

Mustafa Üstündağ, 11 Şubat 1977’de Mersin’de doğdu. Liseye kadar eğitim hayatını Mersin’de tamamlayan Mustafa Üstündağ, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. İlk kez Yılan Hikayesi dizisi ile Zeyno karakterinin peşini bırakmayan aşığını oynayan Mustafa Üstündağ ilk kez kamera karşısına bu diziyle kamera karşısına geçti Mustafa Üstündağ, daha sonrasında Kurtlar Vadisi Pusu, Çukur, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi birçok öne çıkan yapımda kendini göstermiştir. Cennet Mahallesi, Yedi Numara, Hayat Bilgisi, Emre Komutanım, Dikkat Bebek Var, Yılan Hikayesi, Bizim Aile, Kurtlar Vadisi Pusu, İzmir Çetesi,  Bana Sevmeyi Anlat, Merhamet, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Yarım Elma, Aşka Sürgün, Tehlikeli Karım, Eskıya DÜnayaya Hükümdar Olmaz gibi birçok dizide yer aldı. 

Ayrıca ünlü oyuncu Yolculuk, Gulyabani, Aman Reis Duymasın, Nerdesin Firuze, Köçek, Abimm, Vay Arkadaş, Uzun hikaye gibi birçok filmde yer aldı. Başaırlı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Mustafa Üstündağ son olarak Çukur'a Kahraman Koçavalı rolü ile döndü.

Kaynak - Kamu Manset

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 20:16

Efsane

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER