Çukur İskendar Kimdir Gerçek Adı Nedir Eser Karabil kaç yaşında

Kamumanset.com - Çukur İskendar karakterini kim oynuyor? Eser Karabil kimdir? Eser Karabil kaç yaşında? Eser Karabil nereli? Eser Karabil hayatı..

Çukur İskendar Kimdir Gerçek Adı Nedir Eser Karabil kaç yaşında

Kamumanset.com Show Tv ekranlarınıns evilen dizisi Çukur'da İskender'i canlandıran Eser Karabil kimdir? Eser Karabil kaç yaşındadır? Çukur dizisinde İskender'i canlandıran Eser Karabil'in hayatı izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor. Peki Eser Karabil kimdir? Eser Karabil hakkında merak edilenler..

Show Tv ekranlarının yeni dizisi Çukur'da İskender'i canlandıran başarılı oyuncu Eser Karabil kimdir? Eser Karabil hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık. Oyunculuk performansı ile dikkat çeken Eser Karabil kimdir? Eser Karabil kaç yaşında? Eser Karabil hayatı...

ESER KARABİL KİMDİR?

15 Ekim 1980 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen Eser Karabil Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümünden mezun olmuştur. Ezel dizisindeki performansı ile tanınan Eser Karabil Kırmızı Işık, Firar gibi dizilerde yer aldı. Başrollerinde Ece Uslu ve Mesut Akusta'nın yer aldığı Karagül dizisinde yer alan Eser Karabil, Kardeş Patı, Galip Derviş dizilerinin oyuncu kadrolarında yer aldı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in kadrosunda da yer alan  Eser Karabil oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekti. Diriliş Ertuğrul dizisinde de oynayan Eser Karabil 2020 yılında Serap Gül ile evlenmiştir. Şimdiler de ise Çukur adlı dizide İskender rolünü canlandıran başarılı oyuncu Eser Karabil 40 yaşındadır.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 20:15

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER