Çukur Efsun Yamaç'tan Hamile mi Damla Sönmez Nereli İnstagram Hesabı

Kamumanset.com - Çukur Efsun Yamaç'tan Hamile mi Damla Sönmez Nereli İnstagram Hesabı. Çukur Efsun Kimdir Kaç Yaşında Damla Sönmez (Efsun) Çağatay Eredenet Aşkı Gerimi Geldi

Çukur Efsun Yamaç'tan Hamile mi Damla Sönmez Nereli İnstagram Hesabı

Kamumanset.com - Çukur dizisinde Efsun karakterine hayat veren Dmla Sönmez'in hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Çuku'un Efsun'u Damla Sönmez kimdir? Damla Sönmez kaç yaşında? Damla Sönmez'in hayatına dair merak edilen detaylar...

Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizinin EFsun'u Damla Sönmez kimdir? Çukur'daa Efsun karakterine hayat veren Damla Sönmez nereli? İşte tüm detayları ile Çukur'un Efsun'u Damla Sönmez..

DAMLA SÖNMEZ KİMDİR?

33 yaşındaki ünlü oyuncu Damla Sönmez İstanbul'da dünyaya geldi. Çerkes kökenli oyuncu Paris Sorbonne Üniversitesi’nde  tiyatro eğitimi aldı. Daha sonra bu eğitimi Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde burslu olarak bitirdi. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda yarı zamanlı 2 yıl keman, 1 yıl da piyano dalında eğitim alan ünlü oyuncu New York Black Nexxus Academy’de Stuart Burney ile çalıştı.

Kampüste Çıplak Ayaklar, Bornona Bornova, Mahpeyker Kösem Sultan, Çakal, Uzun Hikaye, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Ayla, Sibel, Deniz Seviyesi gibi filmlerde yer aldı. Omuz Omuza, Sate Prenses, Emret Komutanım, Türkan, Şubat, Bir Aşk Hikayesi, Güllerin Savaşı, Aşk ve Gurur, Masum Değiliz dizilerinde yer aldı.

Son olarak başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin yer aldığı Çukur isimli dizide Efsun karakteri,ne hayat vermektedir.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 19:58

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER