Çukur Dizisinde Şok Eden Ayrılık Ünlü Oyuncu Diziden Ayrılıyor

Çukur Dizisinde Şok Eden Ayrılık Ünlü Oyuncu Diziden Ayrılıyor Çukur dizisi başrol oyuncusu diziden ayrılıyor. Ekranların sevilen dizisinde şaşırtıcı ayrılık

Çukur Dizisinde Şok Eden Ayrılık Ünlü Oyuncu Diziden Ayrılıyor

Çukur Dizisinde Şok Eden Ayrılık Ünlü Oyuncu Diziden Ayrılıyor Çukur dizisi başrol oyuncusu diziden ayrılıyor. Ekranların sevilen dizisinde şaşırtıcı ayrılık.. Finaline sayılı haftalar kala Çukur dizisinde şok bir ayrılık yaşanıyor. Show TV ekranlarının efsane dizilerinden Çukur'da şok bir ayrılık yaşanacak.

pazartesi akşamları yayınlanan dizisi Çukur'un 123. bölümünde "Celasun" karakterini canlandıran Kubilay Aka, diziye veda edecek. Sezon sonunda final yapacak olan Çukur'un yeni bölümünde Celasun'un iple boğulduğu sahneler şok etti.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Damla Sönmez'in yer aldığı Çukur dizisinde şok bir ayrılık yaşanıyor. İlk bölümden bu yana yer alan Kubilay Aka sezon bitmeden diziden ayrılıyor. Yaz aylarında yeni dizisi başlayacak olan Kubilay Aka canlandırdığı Celasun karakteri saldırıya uğruyor.

Daha önce Vatanım Sensin, Arif V 2016, Aşk Bu Mu gibi dizilerde yer alan Kubilay Aka Çukur dizisinde 2017'den beri yer alıyordu. Ünlü oyuncunun diziden ayrılışı hayranları da üzecek.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER