Çukur 120. Bölüm İkinci Fragman İzle Çukur Yeni Bölümde Yer Yerinden Oynuyor

Çukur 120. Bölüm İkinci Fragman İzle Çukur Yeni Bölümde Yer Yerinden Oynuyor Çukur Yeni bölümde neler olacak? Efsun ve Yamaç barışıyor mu? Yamaç kızına babası olduğunu söyleyecek mi? Çukur dizisi hakkında merak edilenler..

Çukur 120. Bölüm İkinci Fragman İzle Çukur Yeni Bölümde Yer Yerinden Oynuyor

Çukur 120. Bölüm İkinci Fragman İzle Çukur Yeni Bölümde Yer Yerinden Oynuyor Çukur Yeni bölümde neler olacak? Efsun ve Yamaç barışıyor mu? Yamaç kızına babası olduğunu söyleyecek mi? Çukur dizisi hakkında merak edilenler.. Show Tv ekranların en sevilen dizilerinden Çukur'da yeni bölüm fragmanı nefes kesti. Vartolu'nun oğlunun sünnet olacağı bölümde Çukur'dakiler eğlencenin de dibine vuruyor. Yamaç ise yeni bölümde kızına kavuşuyor. Efsun ve Yamaç sahnelerinin damga vuacağı yeni bölüm için izleyicilerin meraklı bekleyişi devam ediyor.  

Ekranların sevilen dizisi Çukur'da yeni bölüm fragmanları haftaya damga vurdu. Son bölüm ikinci tanıtımda Vartolu ve oğlunun neşesi dikkat çekiyor. Show Tv ekranların sevilen dizisi Çukur yeni bölümde Efsun'un yapacağı sürpriz hamle kendisini tehlikeye sokarken bu durum Yamaç'ı harekete geçiriyor. Vartolu'nun oğlunun sünnet düğünü iki tarafı da bir araya getirecek. Kulkan ise bir kez daha Amca ile pazarlık masasına oturma kararı aldı. Yamaç ve Cumali'nin Amca'ya karşı düzenledikleri aksiyon dolu planı yine izleyicilerin nefesini kesecek.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Erkan Kolçak Köstendil'in yer aldığı Çukur dizisi yeni bölüm yine izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak. Yamaç ve kızının kavuşma sahnesi de dikkat çekmeye devam ediyor. Ayrıca Efsun ve Yamaç'ın arasındaki buzlar da yavaş yavaş eriyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER