Çok Güzel Hareketler Yılmaz Erdoğan yok mu? Yılmaz Erdoğan neden yok? ÇGHB2 Yılmaz Erdoğan Ayrıldı Mı?

Çok Güzel Hareketler Yılmaz Erdoğan yok mu? Yılmaz Erdoğan neden yok? ÇGHB2 Yılmaz Erdoğan Ayrıldı Mı? Kanal D ekranlarının sevilen komedi programı Çok Güzel Hareketler Bunlar sunucusu Yılmaz Erdoğan neden yok?

Çok Güzel Hareketler Yılmaz Erdoğan yok mu? Yılmaz Erdoğan neden yok? ÇGHB2 Yılmaz Erdoğan Ayrıldı Mı?

 Çok Güzel Hareketler Yılmaz Erdoğan yok mu? Yılmaz Erdoğan neden yok? ÇGHB2 Yılmaz Erdoğan Ayrıldı Mı? Kanal D ekranlarının sevilen komedi programı Çok Güzel Hareketler Bunlar sunucusu Yılmaz Erdoğan neden yok? Ekranların en sevilen komedi programlarından Çok Güzel Hareketler bu akşam sevenleriyle buluşuyor. BKM Mutfak ekibinin yer aldığı Çok Güzel Hareketler programını izleyenlerin sunucu Yılmaz Erdoğan'ın neden olmadığını da merak ediyor.

Peki Çok Güzel Hareketler son bölümde neler oldu? Çok Güzel Hareketler Yılmaz Erdoğan neden katılmadı? Çok Güzel Hareketler Yılmaz Erdoğan yok mu? Oynanan skeçlerin kanser tanısı konulan BKM oyuncusu Arif Güloğlu için yapıldığının söylenmesi üzerine sahnede duygusal anlar yaşandı. Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni bölümünde Eser Yenenler'in sunuculuk yaptı. Bu konu hakkında Yılmaz Erdoğan Açıklamada bulundu. Açıklama yapan Erdoğan, film çalışmaları nedeniyle bir süre programın sunuculuğunu, BKM Mutfak'ın takım kaptanlarından Eser Yenenler'in yapacağını söyledi.

Eski Çok Güzel Hareketler Bunlar Sunucusu Eser Yenenler bir süre Yılmaz Erdoğan'ın yerine sunuculuk yapacak. Ayrıca Eser Yenenler'in birkaç gün önce de ikinci oğlu Mete dünyaya gelmişti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER