Çok Güzel Hareketler Bunlar Artık Tüm Oyunlar O İsim İçin Oynanacak

Çok Güzel Hareketler Bunlar Artık Tüm Oyunlar O İsim İçin Oynanacak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu Arif Güloğlu'na duygulandıran jest

Çok Güzel Hareketler Bunlar Artık Tüm Oyunlar O İsim İçin Oynanacak

Çok Güzel Hareketler Bunlar Artık Tüm Oyunlar O İsim İçin Oynanacak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu Arif Güloğlu'na duygulandıran jest. Kanal D ekranların sevilen programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu Arif Güloğlu kansere yakalanmıştı. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin genç oyuncusu Arif Güloğlu, lenf kanserine yakalandığı haberi herkesi hüzne boğmuştu.

Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncuları ve Yılmaz Erdoğan, Güloğlu'na destek olduğu an ise çok konuşuldu. Oyuncuların o anları ise izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. Kanal D ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, yarın akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. Programın yeni bölümünden yayınlanan video ise geçtiğimiz haftalarda lenf kanserine yakalanan oyuncu Arif Güloğlu'na desek şeklinde geldi.

Genç oyuncu Arif Güloğlu maalesef kansere yakalandığını açıklamıştı Ekranların sevilen programı Çok Güzel Hareketler 2 ekibinin sevilen oyuncularından Arif Güloğlu, lenf kanseri tedavisi görmeye başladığı için ekipten ayrılmak zorunda kalmıştı. Oyuncular ve yapım ekibi de bu süreçte Arif Güloğlu'nu yalnız bırakmamaya karar verdi. Ekibin oynayacak tüm oyunları Arif Güloğlu'na ithaf etmesi ise herkesi duygulandırdı. Programın yeni bölümünden yayınlanan bir videoda ise Yılmaz Erdoğan ve ekibinin arkadaşlarına verdiği destek anları herkesi duygulandırdı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER