Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ayşegül Yılmaz kimdir Ayşegül Yılmaz kaç yaşında?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ayşegül Yılmaz kimdir? Ayşegül Yılmaz kaç yaşında? ÇGHB 2 Ayşegül Yıldız hayatı.. Ayşegül Yılmaz nereli

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ayşegül Yılmaz kimdir Ayşegül Yılmaz kaç yaşında?

Haberler - Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ayşegül Yılmaz kimdir? Ayşegül Yılmaz kaç yaşında? Çok Güzel Hareketlr Bunlar Ayşegül Yılmaz kimdir? Ünlü oyuncu Ayşegül Yılmaz kimdir, nerelidir? BKM Ekibinde yer alan Ayşegül Yılmaz kimdir? Ayşegül Yılmaz hayatına dair merak edilenleri sizler için derledik. ÇokGüzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda yer alan Ayşegül Yılmaz kimdir? Ayşegül Yılmaz kaç yaşında, nerelidir? Pazar akşamları saat 20:00'da Kanal D ekranlarına yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncu kadrosunda yer alan Ayşegül Yılmaz kimdir? Sempatik yapısı ile dikkat çeken Ayşegül Yılmaz hayatı.. Ayşegül Yılmaz nerelidir? 26 yaşındaki Ayşegül Yılmaz kimdir?

AYŞEGÜL YILMAZ KİMDİR?

13 Aralık 1994'de Zonguldak'da doğan Aşegül Yılmaz aslan Artvinlidir. Kız Meslek lisesinde grafik tasarım ve fotoğrafçılık bölümünden mezun olan Ayşegül Yılmaz sanata olan merakı ile biliniyor. İlkokulda dansöz olma kararı alan Ayşegül Yılmaz lisenin ardından Kastamonu Üniversitesi'nde Graik Tasarım okudu. Ardından Zonguldak Belediyesi Kültür Merkezinde yer aldığı oyunlarda kendini kanıtladı. 

Zonguldak Kültür Merkezinde yer aldığı oyunlarda çalışmalara katıldı ve ailesinden habersiz sınavlara girdi.Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümünü kazandı. Okul hayatı da heyecanla geçen Ayşegül Yılmaz ilk kez BKM'de eliha filminde gelini canlandırdı. İstanbul'da kalmak için garsonluk yapan Ayşegül Yılmaz BKM mutafkta kaldı. En sonunda önünden geçerken bile mutlu olduğu BKM Çok Güel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda dahil oldu. Sempatik oyunu başarısı ile de adındn söz ettirdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2020, 12:51

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER