Cennet Mahallesi Aliş ve Ayşe'si Yıllar Sonra Bir Araya Geldi

Cennet Mahallesi Aliş ve Ayşe'si Yıllar Sonra Bir Araya Geldi Ayşe ve Aliş yıllar sonra buluştular

Cennet Mahallesi Aliş ve Ayşe'si Yıllar Sonra Bir Araya Geldi

Cennet Mahallesi Aliş ve Ayşe'si Yıllar Sonra Bir Araya Geldi Ayşe ve Aliş yıllar sonra buluştular. Efsane dizi Cennet Mahallesi dizisinin çocuk oyuncuları Ayşe ve Aliş yıllar sonra bir araya geldi. Cennet Mahallesi dizisinin Aliş'i Seyit Karabulut ve Ayşe'si Belemir Temizsoy yıllar sonra buluşmaları olay oldu. İki oyuncunun değişimleri görenleri şaşırttı.

Başrollerinde Zeki Alasya, Müjdat Gezen, Melek Baykal, Çağla Şikel ve Alişan'ın başrol oynadığı dizinin çocuk oyuncuları Seyit Karabulut, Belemir Temizsoy yıllar sona bir araya geldi. 2004'de ilk bölümü yayınlanan Cennet Mahallesi kısa sürede efsaneleşen bir dizi haline gelmişti.

3 sene boyunca seyircisi ile buluşan dizinin çocuk oyuncularının değişimi şaşırttı. 119 bölüm yayınlanan dizide Ayşe ve Aliş karakterine hayat veren Seyit Karabulut ve Belemir Temizsoy yıllar sonra bir araya geldi. Cennet Mahallesi dizisinim çocuk oyuncuları değişimleri ile takipçilerini şaşırttı.

Çocuk oyuncu olarak efsane dizi Cennet Mahallesi'nde yer alan Belemir ve Seyit bir araya geldi. Cennet Mahallesi dizisinin efsane oyuncuları değişimleri ile şaşırttılar.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 20:40

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER