Cemal Can Canseven Kimdir Masterchef konuğu Cemal Can Canseven Kaç Yaşında?

Cemal Can Canseven Kimdir Masterchef konuğu Cemal Can Canseven Kaç Yaşında? Masterchfe katılan Cemal Can nereli, Cemal Can Canseven kaç yaşında?

Cemal Can Canseven Kimdir Masterchef konuğu Cemal Can Canseven Kaç Yaşında?

Cemal Can Canseven Kimdir Masterchef konuğu Cemal Can Canseven Kaç Yaşında? Masterchfe katılan Cemal Can nereli, Cemal Can Canseven kaç yaşında? Survivor 2020 kadrosunda katılan ve şampiyon olan Cemal Can Canseven kimdir? Survivor 2020 kadrosunda yer alan ve Survivor 2020'nin şamiyonu olan Cemal Can Canseven kimdir? Cemal Can Canseven hayatı.. Sosyal medya fenomeni Danla Bilic'in yakın arkadaşı Cemal Can Canseven kimdir?

CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

25 Mayıs 1996'da İzmir'de dünyaya gelen Cemal Can Canseven'in annesi Rizelidir. Baba tarafından Selanik göçmeni olan Cemal Can, liseye kadar eğitimini İzmir'de tamamlandı. İstanbul Yeditepe Üniversitesi'nde Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü okumaya başlayan Cemal Can, okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başlamış ve daha sonra bu alanda uzmanlaştı.

Ayrıca Cemal Can, Youtuber ve sosyal medya fenomeni olan Danla Bilic'in yakın arkadaşıdır. Ünlü arkadaşlar 8 sene önce tanışmış. Okulda ilk onunda tanışan Cemal Can ayrıca onu çok sevdiğini belirtti.

Cemal Can Canseven, Barış Murat Yağcı ile beraber Survivor finalisti olmuştur. 24 yaşındaki ünlü yarışmacının çok büyük bir hayran kitlesine sahip Cemal Can Canseven Survivor 2020 şampiyonu olmuştur.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER