Son Dakika

Cansu Dere Sadakatsiz Dizisinin kamera arkası Yaşananlarını paylaştı Bu sahneye kalbimizi bıraktık

Kamumanset.com - Cansu Dere Sadakatsiz'in kamera arkasını paylaştı "Bu sahneye kalbimizi bıraktık" Cansu Dere'den Sadakatsiz paylaşımı

Televizyon 08.11.2020, 17:44 11.11.2020, 20:03 athena
Cansu Dere Sadakatsiz Dizisinin kamera arkası Yaşananlarını paylaştı Bu sahneye kalbimizi bıraktık

Kamumanset.com - Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz isimli dizi pek çok izleyicinin ilgisini çekmiş durumda. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in yer aldığı dizi RTÜK'ün verdiği ceza ile gündeme gelirken Cansu Dere kamera arkası bir paylaşım yaparak beğeni rekoru kırdı. 6. bölümü ile ekranlara gelecek olan Sadakatsiz isimli diziye RTÜK tarafından ceza kesilmişti. Cansu Dere bu konu hakkında işi ile ilgili bir paylaşımda bulunmayı tercih etti.

Doktor Foster'ın Türkiye uyarlaması olan dizinin kamera arkası bir görüntüsünü paylaşan Cansu Dere'nin paylaşımı olay oldu. Sadakatsiz dizisi resmi hesabı da benzer bir fotoğraf paylaştı. "Bu sahneye kalbimizi bıraktık." notunu düşüldü. Özge Özder ise kendi hesabından "Hepimiz bıraktık" şeklinde açıklama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde dizisinin çekimleri için Tekirdağ'da olan oyuncu İstanbul'da görüntülenmiş. İşlerini halletmek için çıktığını ve yorgun olduğunu söylemişti. Sadakatsiz dizisi ile gündemden düşmeyen Cansu Dere başarılı oyunculuğu ile her daim kendisine hayran bıraktırıyor.

Yorumlar (0)