Can Yaman İtalyan Dizisinde Dudak Uçuklatan Servet Kazanacak

Can Yaman İtalyan Dizisinde Dudak Uçuklatan Servet Kazanacak Can Yaman bölüm başı servet alacak. Can Yaman'dan yeni dizi

Can Yaman İtalyan Dizisinde Dudak Uçuklatan Servet Kazanacak

Can Yaman İtalyan Dizisinde Dudak Uçuklatan Servet Kazanacak Can Yaman bölüm başı servet alacak. Can Yaman'dan yeni dizi. Yakışıklı oyuncu Can Yaman'ın yer aldığı diziler sayesinde ünü dünyaya yayıldı. 10 bölümlük İtalyan dizisi Sandokan diziisnde başrol oynaması için bölüm başı alacağı ücret dudak uçuklattı. Can Yaman İtalyan dizisinden ne kadar kazanıyor?

Sandokan adlı dizide bölüm başı alacağı ücret dudak açıklattı. Bay Yanlış dizisinde oynayan başarılı oyuncu Can Yaman farklı ülkelerde de tanınmaya başlandı. İstalya'da Lux Vide'ın 2021 başlarında çekimlerine başlanacağı söylenen Sandokan dizisinde Can Yaman bölüm başı 100 bin Euro alacak. Türk parası ile 925 bin lira alacağı öğrenilen Can Yaman'ın alacağı ücret çok konuşuldu. Bölüm başı servet kazanacak olan Can Yaman hayatı da izleyenler tarafından merak edildi. Peki Can Yaman Kimdir?

CAN YAMAN KİMDİR?

1989'da İstanbul'da dünyaya gelen Can Yaman Arnavut kökenlidir. İtalyan Lisesi'ni birinci bitiren Can Yaman Yeditepe Üniversitesi'nin hukuk bölümünden mezundur. 1 yıl zorunlu staj için PriceWaterhouseCoopers adındaki dünyaca ünlü kurumsal bir firmada altı ay süresince avukatlık yaptı. İngilizce ve İtalyanca bilen Can Yaman, Cüneyt Sayıl'dan oyunculuk eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimini başrolünde Bennu Yıldırımlar, Selma Ergeç, Timuçin Esen ve Sinem Kobal'ın yer aldığı Gönül İşleri adlı dizi ile yapmıştır. Daha sonra FOX Tv'de yayınlanan İnadına Aşk adlı dizide yer almıştır. 2016'da ise oyuncu Yeliz Kuvancı'nın yer aldığı kadrosunda Cengiz Bozkurt Gül Onat, Deniz Oral ve Veysel Diker‘in de yer aldığı Hangimiz Sevmedik dizisinde Tarık karakterine hayat vermiştir. Ayrıca ünlü oyuncu Can Yaman Gönül İşleri'nde Bedir Kocadağ, İnadına Aşk dizisinde Yalın Aras, Hangimiz Sevmedik dizisinde Tarik Çam, Dolunay adlı dizide Ferit Aslan, Erkenci Kuş'da Can Divit karakterine hayat verdi. Şuan halen devam etmekte olan Bay Yanlış adlı dizide Özgür Atasoy karakterini canlandırmaktadır.

Ayrıca ünlü oyuncu 44. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde en İyi Komedi & Romantik Komedi Erkek Oyuncusu ödülünü kazanmıştır. Aynı yıl  44. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Dizi Çifti Öüdlünü Özge Gürel ile beraber kazanmıştır. 45. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde ise En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır. 45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri  En İyi Dizi Çifti ödülünü Demet Özdemir ile beraber kazanmıştır. 

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 19:32

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER