Camdaki Kız Hangi Kanalda Oyuncuları Kimler?

Camdaki Kız Hangi Kanalda Oyuncuları Kimler? Camdaki Kız Konusu Camdaki Kız dizisi hakkında merak ediliyor

Camdaki Kız Hangi Kanalda Oyuncuları Kimler?

Camdaki Kız Hangi Kanalda Oyuncuları Kimler? Camdaki Kız Konusu Camdaki Kız dizisi hakkında merak ediliyor.. Gülseren Budaycıoğlu'nun aynı adlı kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisi bugün başlıyor. Peki Camdaki Kız konusu ne? Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosu.. Camdaki kız hakkında merak edilen her şey...

CAMDAKİ KIZ KONUSU

Sıcaklığı ve iyi niyeti ile herkesi etkileyen Nalan birden ekndisini Seat Koroğlu ile evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek umut ile bu masalda birlikte yürümeye başlarlar fakat hayat onlara hiç bilinmeyen yüzünü gösterecektir. Aşık olduğumu kişiye neden aşık oluruz sorusunu cevaplayan dizi de gerçek giderek koyu bir karanlığa gömülecektir.

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Camdaki Kız dizisinde Devrim Yakut, Hande Ataizi, Hamza Yazıcı, Feri Baycu Güler, Nur Sürer, Şerif Erol, Merve Polat, Nihal Menzil, Tuğrul Tülek, Selma Ergeç, Tamer Levent yer almaktadır.

Camdaki Kız dizisi bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında başlıyor. Dizinin ilk fragmanları oldukça beğenilmişti. Söz konusu başroller daha önce Kırmızı Oda dizisinde Boncuk ve Can karakterlerini canlandırmıştı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER