Camdaki Kız Dizisi Hakkında Şaşırtan Değişim

Camdaki Kız Dizisi Hakkında Şaşırtan Değişim Başlamadan gündem olan Camdaki Kız yayın günü değişti

Camdaki Kız Dizisi Hakkında Şaşırtan Değişim

Camdaki Kız Dizisi Hakkında Şaşırtan Değişim Başlamadan gündem olan Camdaki Kız yayın günü değişti. Başrolünde Burcu Biricik'in yer aldığı Camdaki Kız dizisinden merakla beklenen 2. fragmanı da yayınlandı. Yayınlanan tanıtımlarla olay olan CamdakiKız hikayesi ile izleyiciyi büyülemek için gün sayıyor. Henüz ekrana gelmeyen dizinin daha ilk bölümü ekrana gelmeden yayın günü değiştirildi. İlk fragmanda dizinin 1 nisanda yayınlanacağı açıklanırken 2. fragmanda tarih 8 nisan olarak değiştirilmesi dikkat çekti.

*Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi Camdaki Kız dizisi hakkında bir gelişme yaşandı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisinden ikinci fragman yayınlandı.  Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerini paylaştığı dizi 8 Nisan akşamı ekranlara gelecek. 

Burcu Biricik'in Nalan karakterini canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Selma Ergeç, Şerif Erol, Nur Sürer, Merve Polat, Nihal Menzil, Tamer Levent, Tuğrul Tülek gibi isimler yer alıyor. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER