Camdaki Kız Dizisi Başrolü Belli Oldu Camdaki Kız Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Camdaki Kız Dizisi Başrolü Belli Oldu Camdaki Kız Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Gülseren Budacıoğlu'nun Camdaki Kız kitabı dizi oluyor. Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı'ndan sonra Camdaki Kız dizisi geliyor

Camdaki Kız Dizisi Başrolü Belli Oldu Camdaki Kız Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Camdaki Kız Dizisi Başrolü Belli Oldu Camdaki Kız Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Gülseren Budacıoğlu'nun Camdaki Kız kitabı dizi oluyor. Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı'ndan sonra Camdaki Kız dizisi geliyor. Gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan Gülseren Budaycıoğlu kitapları konuşulmaya devam ediliyor Camdaki Kız romanından uyarlama dizi Camdaki Kız başrol oyuncusu belli oldu. Burcu Biricik Camdaki Kız dizisinde başrol oynayacak. 

Başarılı yazarlığı ile Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizilerin uyarlandığı kitapların yazarı Gülseren Budaycıoğlu'nun Camdaki Kız romanı dizi oluyor. Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstleneceği Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi, çok yakında izleyiciyle buluşacak. Camdaki Kız dizisi gerçek bir aşk hikâyesini de ekrana taşıyacak.

Kırmızı Oda'daki başarılı oyunculuk performansının ardından Burcu Biricik Nalan karakteri için seçildi. Burcu Biricik Camdaki Kız dizisinin Nalan'ı olacak. Henüz ne zaman başlayacağı belli olmayan dizi merakla bekleniyor. Camdaki Kız dizisi diğer oyuncular henüz net bir şekilde belli değil. "Neden aşık oluruz", "Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?" sorularını sorgulatacak.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER