Çağrı Atakan Kimdir Kaç Yaşında Survivor 2021 Çağrı Atakan Nereli Sevgilisi

Survivor 2021 Çağrı Atakan Kimdir Kaç Yaşında Çağrı Atakan Nereli Sevgilisi Survivor 2021 Ünlüler Takımı yarışmacısı Çağrı Atakan'ın merak edilen hayatı

Çağrı Atakan Kimdir Kaç Yaşında Survivor 2021 Çağrı Atakan Nereli Sevgilisi

Survivor 2021 Çağrı Atakan Kimdir Kaç Yaşında Çağrı Atakan Nereli Sevgilisi Survivor 2021 Ünlüler Takımı yarışmacısı Çağrı Atakan'ın merak edilen hayatı.. Sosyetik güzel da Taşpınar'dan yeni ayrılan Çağrı Atakan kimdir? Çağrı Atakan kaç yaşında? Survivor 2021 Ünlüler Takımı tanıtımında olan Çağrı Atakan kimdir, kaç yaşında?

Birkaç gün önce ayrılığı hakkında da konuşan Çağrı Atakan Survivor hakkında da açıklamada bulunmuştu. Oyuncu Çağrı Atakan  "Yakında Survivor'a gidiyorum. Ünlüler takımında yarışacağım, takım arkadaşlarımla tanıştım hepsi çok iyi insanlar. Kendimi açlığa alıştırmaya çalışıyorum, sporla aram zaten iyi idmanlıyım. 10 yıldır yarışmayı televizyondan ilgiyle izliyordum. Dinlenmeye çekildim, moral motivasyon olarak kendimi hazırlıyorum" demişti. Peki Survivor Ünlüler Takımı yarışmacısı olan Çağrı Atakan kimdir, kaç yaşında?

ÇAĞRI ATAKAN KİMDİR?

Ankara'da dünyaya gelen Çağrı Atakan Çukur dizisindeki Remzi karakteri ile popülerlik kazandı. Bilent Üniversitesi'nden mezun olan başarılı oyuncu oyunculuk eğitimi aldı. 2018 yılında Atv de yayınlanan Şahin Tepesi dizisinden yer aldı. Dizide Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner ve Leyla Tanlar gibi isimlerle birlikte yer almıştı. Çukur dizisinde Remzi karakteriyle ekrana gelen Atakan, 1.85 boyunda ve 79 kilo olan oyuncu şimdi de Survivor 2021 kadrosunda ünlüler takımında yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2021, 11:10

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER