Çağla Şikel'i Ölümle Tehdit Eden Kişi Bakın Kim Çıktı

Çağla Şikel'i Ölümle Tehdit Eden Kişi Bakın Kim Çıktı Çağla Şikel ve Çocuklarını Ölümle Tehdit Eden Kişi Kim Çıktı

Çağla Şikel'i Ölümle Tehdit Eden Kişi Bakın Kim Çıktı

Çağla Şikel'i Ölümle Tehdit Eden Kişi Bakın Kim Çıktı Çağla Şikel ve Çocuklarını Ölümle Tehdit Eden Kişi Kim Çıktı.. Manken Çağla Şikel ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Sunucu Çağla Şikel'i ölümle tehdit eden kişinin cezaevinden izinli olarak çıkan R.S. olduğu öğrenildi. R.S. adlı şahıs "Şıkel ve oğlunun videolarını gördüm. Özel hayatını çok ifşa ediyordu. Amacım onu uyarmaktı" açıklamalarına yer verdi.

Manken ve sunucu Çağla Şikel 17 Ekim'de gönderilen e-posta ile ölüm tehditleri almıştı. Çağla Şikel'e kimliği belirsiz bir kişi tarafından harflerden oluşmuş uydurma bir e-mail adresi ile tehdit mesajı  göndermişti. Mesajda "Bak Çağla, yakında öleceksin. Seni ve çocuklarını öldüreceğim bu gece" yazılı mesaj üzerine korkuya kapılan Çağla Şikel, avukatı aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunmuştu.

R.S. isimli sosyal medya kullanıcısının kimliği tespit edildi ve mesajı attığı 17 Ekim'den bir gün önce hükümlü bulunduğu Balıkesir Cezaevi'nden izinli olarak çıktığı ortaya çıktı.  R.S., "Sosyal medya hesabımdan yapılan paylaşımlarına baktım. Çağla Şıkel ve oğlunun videolarını gördüm. Özel hayatını çok ifşa ediyordu. Amacım Şıkel'i uyarmaktı"  diyerek kendisini savunduğu ortaya çıktı. Savcılığın konu hakkındaki soruşturmasının devam ettiği açığa çıktı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER