Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Bitiyor Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz ölecek mi Uğur Güneş diziden ayrılıyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Bitiyor Bir Zamanlar Çukurova Bitiyor mu? Bir Zamanalr Çukurova ne zaman bitecek? ATV Bir Zamanlar Çukurova final tarihi.. Uğur Güneş diziden ayrılıyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Bitiyor Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz ölecek mi Uğur Güneş diziden ayrılıyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Bitiyor Bir Zamanlar Çukurova Bitiyor mu? Bir Zamanalr Çukurova ne zaman bitecek? ATV Bir Zamanlar Çukurova final tarihi Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova final tarihi belli oldu mu? Atv ekranlarının en çok sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova dizisindenden Uğur Güneş ayrılıyor mu? Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Yılmaz karakterini canlandıran Uğur Güneş sosyal medya fenomeni son çekimlerini de tamamladı ve Adana'dan ayrıldı.

Habere göre ayrılığın ardından ünlü oyuncunun hangi dizide yer alacağı ise fazlaca merak edildi. İddiaya göre Uğu Güneş'in yeni dizisi Kanunsuz Topraklar olacak. Bir Zamanlar Çukurova'nın 2021'de biteceği söylenmişti. Tam olarak ne zaman biteceği ise merak ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Yılmaz'ı Uğur Güneş ise diziden yakın bir tarihte ayrılıyor. Peki Uğur Güneş kimdir? Uğur Güneş kaç yaşında? Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Yılmaz'ı Uğur Güneş kimdir?

UĞUR GÜNEŞ KİMDİR?

13 Ocak 1987'de Ankara'da dünyaya gelen Uğur Güneş  çocukluğunu Ankara'da geçirdi. Oyuncu Uğur Güneş Ankara Sanat Tiyatrosuna katıldı. Ankara Üniversites Dil Tarih Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 2011 senesinde Yeniden Başla isimli dizideki Eray karakteri ile oyunculuk hayatına başlayan Uğur Güneş 2017 yılında İsimsizler dizisi ile büyük başarı elde eden Uğur Güneş 181 santimetredir ve 75 kilodur. 

Bir Zamanlar Çukuroa'daki Yılmaz karakteri ile büyük başarı elde eden Uğur Güneş 4 sezondur Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz karakterini canlandırmaktadır. Oğlak burcu olan Uğur Güneş 31 yaşındadır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER