Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Boşandı Melike İpek Yalova ile Altuğ Gültan Tek Celsede Ayrıldı

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Boşandı Melike İpek Yalova ile Altuğ Gültan Tek Celsede Ayrıldı. Bir Zamanlar Çukurova'nın Müjgan'ı Melike İpek Yalova eşinden boşandı

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Boşandı Melike İpek Yalova ile Altuğ Gültan Tek Celsede Ayrıldı

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Boşandı Melike İpek Yalova ile Altuğ Gültan Tek Celsede Ayrıldı. Bir Zamanlar Çukurova'nın Müjgan'ı Melike İpek Yalova eşinden boşandı. Atv ekranlarının sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova-daa Müjgan karakterine hayat veren başarılı oyuncu Melike İpek Yalova, iki yıl önce nikah masasına oturduğu yapımcı Altuğ Gültan ile yollarını ayırdı. Özel hayatıyla bir süredir gündemde olan oyuncu, evliliğini devam ettiremedi. Geçtiğimiz günlerde boşanma davası açan ünlü oyuncu Melike İpek Yalova, Altuğ Gültan ile iki yıllık evliliğini bitirdi.

Türkan Şoray'a benzerliği ile tanınan ünlü oyuncu Melike İpek Yalova aşkla evlendiği Altuğ Gültan ile yollarını ayırdı. Tek celsede boşanan çiftin duruşmasında taraflar avukatları ile beraber bulundu. Hâkimin "Boşanma konusunda kararlı mısınız?" sorusu üzerine Melike İpek Yalova "Boşanma konusunda anlaştık. Anlaşmalı olarak boşanmamıza karar verilsin" ifadelerini kullandı. Altun Gültan da boşanmayı talep etti. 5 dakika süren duruşma sonucu çiftin anlaşmalı olarak boşanmalarına karar verildi. 

Anlaşmalı olarak ayrılan çiftten iki tarafın da tazminat veya nafaka talebinde bulunmadığı öğrenildi. İki senelik evliliklerini sonlandıran çiftten açıklama gelmedi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER