Bazı İlginç Olaylar Konusu Nedir Exxen İlginç Bazı Olaylar Oyuncuları

Bazı İlginç Olaylar Konusu Nedir Exxen Bazı İlginç Olaylar Oyuncuları Bazı İlginç Olaylar ne zaman başlıyor?

Bazı İlginç Olaylar Konusu Nedir Exxen İlginç Bazı Olaylar Oyuncuları

Bazı İlginç Olaylar Konusu Nedir Exxen Bazı İlginç Olaylar Oyuncuları Bazı İlginç Olaylar ne zaman başlıyor? İbrahim Büyükak'ın hem yazıp hem de yönettiği Bazı İlginç Olaylar dizisi ilk bölümü ile 16 Nisan'da Exxen platformunda yayınlanacak. Başrollerinde ilginç isimlerin yer aldığı dizinin konusu nedir? Bazı İlginç Olaylar oyuncu kadrosunda kimler var?

Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen'de yayınlanan İlginç Bazı Olaylar dizisi ilk bölüm tanıtımı yayınlandı. Peki Bazı İlginç Olaylar dizisinin konusu nedir? Bazı İlginç Olaylar dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İşte Bazı İlginç Olaylar Dizisine ait merak edilenler..

BAZI İLGİNÇ OLAYLAR KONUSU

37 yaşındaki İbo hayallerinin peşinden koşan ve bu yüzden ailesinin yanından ayrılan bir adamdır. Bursa'da ailesinin yanından ayrılması ile hayatı değişir. Nişanlısı tarafından da terk edilmiştir. Hayallerine uzanan bu yolda başına neler gelecektir. Hayatı hayallerindeki kadar güzel olacak mıdır?

BAZI İLGİNÇ OLAYLAR OYUNCULARI

Başrollerinde İbrahim Büyükak'ın yer aldığı Bazı İlginç Olaylar dizisinin oyuncu kadrosunda Zafer Algöz, Cemre Ebuzziya, Füsun Demirel, Meral Çetinkaya, Özür Emre Yıldırım, İdil Sivritepe gibi isimler yer almaktadır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER