Barış Arduç Kimdir Kaç Yaşında Barış Arduç Eşi Gupse Özay Kimdir?

Barış Arduç Kimdir Kaç Yaşında Barış Arduç Eşi Gupse Özay Kimdir? Deliha Barış Arduç kimdir?

Barış Arduç Kimdir Kaç Yaşında Barış Arduç Eşi Gupse Özay Kimdir?

Barış Arduç Kimdir Kaç Yaşında Barış Arduç Eşi Gupse Özay Kimdir? Deliha Barış Arduç kimdir? Magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden olan Barış Arduç kimdir, kaç yaşında? Deliha filmi Cemil karakterine hayat veren Cemil kimdir, nerelidir? Barış Arduç hayatı..

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR?

1987'de İsviçre'de dünyaya gelen Barış Arduç Türkiye'de tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanışıktan sonra profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. İlk olarak Küçük Hanımefendi de yer alan Barış Arduç Dinle Sevgili, Pis Yedili gibi yapımlarda yer aldı. Benim İçin Üzülme dizisinde Ahmet karakterine hayat veren Barış Arduç Bugünün Saraylısı'nda Selim Bayraktar karakterine hayat verdi.

Kiralık Aşk dizisinde Ömer İplikçi karakteri ile popülerlik kazanan oyuncu Elçin Sangu ile başrol oynadı. Ardından Kuzgun dizisinde Burcu Biricik ile başrol oynayan ünlü oyuncu en son Çukur dizisinde Arık Böke Erdenet karakterini canlandırdı. Barış Arduç Coco Cola, Dermiod, Garanti Banka, Nike gibi birçok markanın reklam filminde yer almıştır. Ayrıca başarılı oyuncu 42. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde Elçin Sangu ile En Yakışan Çift ödülünü almıştır. İTÜ Ödüllerinde En Sosyal Erkek oyuncu, Türkiye Gençlik Ödüllerinde En İyi Erkek Dizi oyuncusu, 43. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncusu gibi birçok ödül kazandı. 

Deliha filminde şimdiki eşi Gupse Özay ile başrol oynayan Barış Arduç Sadece Sen filminde Emin karakterine hayat verdi. Mutluluk Zamanı filminde ise Elçin Sangu ile başrol oynamıştır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER