Son Dakika

Baraj dizisi Konusu Nedir Baraj Dizisi Oyuncuları

Kamumanset.com - Baraj dizisi Konusu Nedir Baraj Dizisi Oyuncuları Baraj dizisi oyuncu kadrosu.. Baraj dizisi oyuncuları kimlerdir? Baraj dizisi nerede çekiliyor?

Televizyon 24.11.2020, 21:40 24.11.2020, 21:40 athena
Baraj dizisi Konusu Nedir Baraj Dizisi Oyuncuları

Kamumanset.comBaraj dizisi Konusu Nedir Baraj Dizisi Oyuncuları Fox Tv'nin yeni yayınlanmaya başlanan dizileri arasında yer alan Baraj dizisinin konusu nedir? Fox Tv ekranlarında yayınlanan Baraj dizisinin başrollerinde Feyyaz Duman, Burak Yörük, Biran Damla Yılmaz gibi isimler yer alıyor. Baraj dizisi ile ilgili merak edilenleri sizin için derledik. Peki baraj dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Baraj dizisi konusu nedir?

BARAJ DİZİSİ KONUSU

1977 senesinde başrollerinde Tarık Akan ve Türkan Şoray'ın yer aldığı Baraj adlı filmin dizi uyarlaması Baraj'da Nazım'ın internette bir arkadaşlık sitesinde tanıştığı Nehir ile tanışma hikayesi konu alınıyor. Daha önce birbirlerini görmeyen ikili Nehir'in fotoğraflarını göndermesi ile değişen ortamda Nehir’in güzelliğini ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım'ın yüzündeki yara sebebi ile kendi fotoğrafını göndermek istemez. Nehir'in kendisini beğenmeyecğini düşünen Nehir'e kedi fotoğrafını göstermez. Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından inşaata düşen yakışıklı bir genç olan Tarık’ın fotoğrafınıNehir'e gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işler git gide karışır.

Baraj dizisinde Feyyaz Duman Nazım rolünde yer almaktadır. Biran Damla Yılaz, Nehir' canlandırır, Tarık'ı ise genç oyuncu Burak Yörük canlandırmaktadır. Sumru Yavrucuk, Zerrin rolünde izleyici karşısına çıkıyor.

Yorumlar (0)