Baraj Dizisi Final Yapıyor Baraj Final Tarihi

Baraj Dizisi Final Yapıyor Baraj Final Tarihi Fox Tv ekranların sevilen dizisi Baraj Final kararı aldı

Baraj Dizisi Final Yapıyor Baraj Final Tarihi

Baraj Dizisi Final Yapıyor Baraj Final Tarihi Fox Tv ekranların sevilen dizisi Baraj Final kararı aldı. Başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman ve Burak Yörük'ün yer aldığı Baraj dizisi final kararı aldı. Fox Tv ekranların sevilen dizisi Baraj'ın final tarihi çok konuşuldu. 

Habere göre Fox TV'de yayınlanan ve başrollerini Türkan Şoray ile Tarık Akan'ın oynadığı aynı isimli sinema filminden uyarlanan Baraj dizisi final kararı aldı. Baraj dizisinin son zamanlarda reytingleri arttırmak için gösterdiği çaba işe yaramıştı fakat daha sonra dizinin gerçek dışı olayları konu edinmesi üzerine izleyiciler diziye ilgisini kaybetti. Baraj dizisinin reytinglerinde düşüş yaşandı.

BARAJ DİZİSİ KONUSU

1977 senesinde başrollerinde Tarık Akan ve Türkan Şoray'ın yer aldığı Baraj adlı filmin dizi uyarlaması Baraj'da Nazım'ın internette bir arkadaşlık sitesinde tanıştığı Nehir ile tanışma hikayesi konu alınıyor. Daha önce birbirlerini görmeyen ikili Nehir'in fotoğraflarını göndermesi ile değişen ortamda Nehir’in güzelliğini ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım'ın yüzündeki yara sebebi ile kendi fotoğrafını göndermek istemez. Nehir'in kendisini beğenmeyecğini düşünen Nehir'e kedi fotoğrafını göstermez. Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından inşaata düşen yakışıklı bir genç olan Tarık’ın fotoğrafınıNehir'e gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işler git gide karışır. Baraj dizisinde Feyyaz Duman Nazım rolünde yer almaktadır. Biran Damla Yılaz, Nehir' canlandırır, Tarık'ı ise genç oyuncu Burak Yörük canlandırmaktadır. Sumru Yavrucuk, Zerrin rolünde izleyici karşısına çıkıyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER