Babam Çok Değişti Oyuncuları Kimler Babam Çok Değişti Dizisi Konusu

Babam Çok Değişti Oyuncuları Kimler Babam Çok Değişti Dizisi Konusu Babam Çok Değişti Dizisi Eski İsmi

Babam Çok Değişti Oyuncuları Kimler Babam Çok Değişti Dizisi Konusu

Babam Çok Değişti Oyuncuları Kimler Babam Çok Değişti Dizisi Konusu Babam Çok Değişti Dizisi Eski İsmi.. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi İyi Aile Babası dizisinin adı değişti. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi İyi Aile Babası dizisinin ismi değişti. Babam Çok Değişti oyuncuları kimler, konusu ne? İşte yeni adı Babam Çok Değişti dizisi hakkında çok konuşulanlar..

BABAM ÇOK DEĞİŞTİ DİZİSİ OYUNCULARI

Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Eslem Akar, Salih Kalyon, Timur Acar, Bahar Süer, Berke Üsdiken, Ecrin Su Çoban, Beste Bereket, Berat Efe Parlar, Rukan Demir, Berat Efe Parlar gibi oyuncuların yer aldığı Babam Çok Değişti dizisinin eski adı İyi Aile Babası dizisiydi.

BABAM ÇOK DEĞİŞTİ DİZİSİ KONUSU

Mehmet Ali eşi ve çocukları ile birlikte bir apartman dairesinde yaşar, Mehmet Ali aynı zamanda annesine de oldukça düşkündür ve annesinden ayrı kalmamış, annesini alt komşusu yapmıştır. Özel bir kliniği olan Mehmet Ali halk sağlığı hekimidir. Annesi ile komşu olduğu için sık sık annesi ve eşi arasında kalır ve bir gece de rüyasında Duru Nine' yi gördükten sonra az bir ömrü kaldığını öğrenir. Sonrasında yaşamını sorgulamaya başlayan Mehmet Ali yaşadığı süre boyunca hayata nasıl bir iz bıraktığını sorgular ve hayata iz bırakmak için kolları sıvar.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER