Babam Çok Değişti Dizisi Final Mi Yapıyor Babam Çok Değişti Bitiyor Mu?

Babam Çok Değişti Dizisi Final Mi Yapıyor Babam Çok Değişti Bitiyor Mu? Babam Çok Değişti dizisi final kararı

Babam Çok Değişti Dizisi Final Mi Yapıyor Babam Çok Değişti Bitiyor Mu?

Babam Çok Değişti Dizisi Final Mi Yapıyor Babam Çok Değişti Bitiyor Mu? Babam Çok Değişti dizisi final kararı.. Kanal D ekranlarında yayınlanan Babam Çok Değişti dizisi 5. bölümde ismini değiştirmişti. İsmi ve senaristi değişen dizi final kararı aldı. Kanal D ekranlarında güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi final kararı aldı. 

Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Timur Acar, Salih Kalyon'un yer aldığı dizi 5. bölüm itibarı ile final kararı aldı. Birol Güven ile yoluna devam kararı alan dizi final yapıyor. İyi Aile Babası dizisi adını Babam Çok Değişti olarak değiştirmişti. Reytingleri iyi gitmeyen dizi final kararı aldı. 

Erdal Şahin'in ilk 5 bölümün senaryosunu yazdığı İyi Aile Babası dizisi senaryosu daha sonra Birol Güven'e devretmişti. Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Timur Acar, Salih Kalyon'un yer aldığı Babam Çok Değişti dizisi final kararı aldı. Ekranlara 8. bölümü ile veda edeceği haberi Babam Çok Değişti Değişti dizisi hayranlarını üzdü

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER