Ayşecan Tatari'nin kızının İlk Görüntüleri Altın topum kırk günlük

Kamumanset.com - Ayşecan Tatari'nin kızının İlk Görüntüleri Altın topum kırk günlük. Ayşecan Tatari kızını paylaştı! Ayşecan Tatari kızı Müjgan'ı paylaştı Ayşe Tatari'nin kızı Müjgan

Ayşecan Tatari'nin kızının İlk Görüntüleri Altın topum kırk günlük

Kamumanset.com - Ayşecan Tatari'nin kızı "Altın topum kırk günlük" Ayşecan Tatari kızını paylaştı! Ayşecan Tatari kızı Müjgan'ı paylaştı Ayşe Tatari'nin kızı Müjganı paylaştı. Eleştirilerin hedefi haline geln Ayşecan Tatari kızı Müjgan'ı paylaştı. Kızı Müjgan'ın son görüntüsünü takipçileriyle paylaşan Ayşecan Tatari paylaşımı binlerce beğeni aldı. Çocuklar Duymasın dizisi il tanınan Ayşecan Tatari anne oldu. Kendisi gibi oyuncu olan Edip Tepeli ile dünya evine giren Ayşecan Tatari kızının fotoğrafını paylaştı.

Çocuklar Duymasın dizisinin Duygu'su Ayşecan Tatari üç sene önce Edip Tepeli New York'da dünya evine girmişti. Bebeğini kucağına alan Ayşecan Tatari kızı Müjgan'ın fotoğrafını paylaştı. Bu paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi. Güzel oyuncu Ayşecan Tatari kızının paylaşımına "Altın topum 40 günlük" notunu düştü.

Kızı Müjgan'ı suda dünyaya getiren Ayşecan Tatari dün doğum sürecinde yaşadıklarını paylaşmıştı. Ayşecan Tatari'nın bazı takipçileri ise bu paylaşımı eleştirdi. Eşini yalnız bıakmayan Edip Tepeli ise eşini eleştirenlere tek tek cevap vererek büyük tebrik toplamıştı. Güzel oyuncu Ayşecan Tatari ise yorumlara cevap vermeyip mutluluğunu gözler önüne serdi. Efsane dizilerden Çocuklar Duymasın dizisinde Duygu karakteri ile tanınan güzel oyuncu Ayşecan Tatari 40 gün önce dünyaya gelen kızına Müjgan ismini vermişti. Güzel oyuncu suda doğum anlarını da Instagram hesabında paylaşmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2020, 13:46

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER