Aşkı Memnu Bülent Batuhan Karacakaya Survivor'a mı gidiyor? Survivor yarışmacısı

Aşkı Memnu Bülent Batuhan Karacakaya Survivor'a mı gidiyor? Survivor yarışmacısı.. Aşkı Memnu Bülent Survivor'a mı gidiyor?

Aşkı Memnu Bülent Batuhan Karacakaya Survivor'a mı gidiyor? Survivor yarışmacısı

Aşkı Memnu Bülent Batuhan Karacakaya Survivor'a mı gidiyor? Survivor yarışmacısı.. Aşkı Memnu Bülent Survivor'a mı gidiyor? Survivor 2021 yarışmacıları yavaş yavaş belli oluyor. Peki Efsane dizi Aşkı Memnu'nun Bülent'i Batuhan Karacakaya Survivor'a mı gidiyor? Batuhan Karacakaya Survivor 2021 yarışmacısı mı oldu? Issız Adam Cemal Hünal'ın ardından Öykü Çelik'de Survivor'a gidileceği iddia edilmişti. Şimdi de Aşkı Memnu'nun Bülent'i Batuhan Karacakaya'nın Survivor'a gidileceği söylendi. Yapımcı Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Cemal Hünal'ın Survivor'a gideceğini açıklamıştı. Şimdi de Aşkı Memnu dizisinin Bülent karakteri Batuhan Karacakaya'nın Survivor adasına gideceği iddia edildi.

Cemal Hünal'ın fotoğrafını yayınlanan yapımcı Acun Ilıcalı Cemal Hünal2ın Survivor'a gideceğini "Issız Adam ıssız ada " notu ile açıklamıştı. Ardından Öykü Çelik'in de adaya gideceğini iddia edilmişti. Şimdi de iddialar arasında Batuhan Karacakaya var. Hayranlarının merakla beklediği Survivor 20212e Batuhan Karacakaya'nın gideceği iddia edildi. Bu iddialar henüz doğrulanmasa da Aşkı Memnu hayranları çok sevindi. Oyuncu Batuhan Karacakaya'nın sosyal medya hesabından, "Hissediyorum... Güzel şeyler olacak" notuyla yaptığı paylaşım bu iddiaları destekler nitelikte algılandı. Peki Batuhan Karacakaya kimdir? Batuhan Karacakaya kaç yaşında?

BATUHAN KARACAKAYA KİMDİR?

5Şubat 1997'de İstanbul'da dünyaya gelen Batuhan Karacakaya başrollerinde Beren Saat, Selçuk Yöntem, Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı Aşkı Memnu dizisi ile tanındı. Daha sonra Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Mert karakterine hayat veren Batuhan Karacakaya, Diriliş Ertuğrul, Beşinci Boyut gibi dizilerde yer aldı.

Ayrıcaünlü oyuncu Aşk Tesadüfleri Sever, Dersimiz Atatürk, Bekle Beni, Uzun Hikaye gibi filmlerde yer almıştır. Başarılı oyuncu Batuhan Karacakaya Aşkı Memnu dizisinde canlandırdığı Bülent karakteri ile poülerlik kazanmıştır. 23  yaşındaki ünlü oyuncunun Survivor 2021 kadrosunda olduğu iddia edilmektedir.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER