Arka Sokaklar Zeliş'in Ardından Bir Karakterde Daha Koronavirüs Paniği

Arka Sokaklar Zeliş'in Ardından Bir Karakterde Daha Koronavirüs Paniği Efsane dizi Arka Sokaklar dizisinde başrol oyuncunun koronavirüs testi pozitif çıktı

Arka Sokaklar Zeliş'in Ardından Bir Karakterde Daha Koronavirüs Paniği

Arka Sokaklar Zeliş'in Ardından Bir Karakterde Daha Koronavirüs Paniği Efsane dizi Arka Sokaklar dizisinde başrol oyuncunun koronavirüs testi pozitif çıktı. Ekranların uzun süredir devam eden dizisi Arka Sokaklar dizisinde koronavirüs paniği yaşanıyor. Dizide Zeliş karakterine hayat veren Yüsra Geyik'in ardından başka bir oyuncuda daha koronavirüs tespit edildi. Ünlü oyuncu Yüsra Geyik'in koronavirüse yakalanmasının ardından onunla aynı karavanı kullanan oyuncu Merve Oflaz'ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Karantinaya alınan oyuncunun tedavisine başlanıldığı öğrenildi.

Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'da koronavirüsü krizi yaşanmaya başlandı. Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Alp Korkmaz, Oya Okar ve Merve Oflaz'n yer aldığı Arka Sokaklar dizisinde yaşanan koronavirüs vakaları korkuttu.

15 yıllık efsane dizide oyunculardan Zeliş karakterine hayat veren Yüsra Geyik ile aynı karavanı paylaşan Bahar'ı canlandıran Merve Oflaz'ın da koronavirüs testi pozitif çıktı. Oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu tedaviye alındığı söylendi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER