Arıza'nın Ali Rıza'sı Tolga Sarıtaş'ın Sevgilisi Kim Tolga Sarıtaş Sevgilisi Kimdir?

Arıza'nın Ali Rıza'sı Tolga Sarıtaş'ın Sevgilisi Kim Tolga Sarıtaş Sevgilisi Kimdir? Arıza dizisinin başrolü Tolga Sarıtaş'ın gerçek hayattaki sevgilisi şaşırttı

Arıza'nın Ali Rıza'sı Tolga Sarıtaş'ın Sevgilisi Kim Tolga Sarıtaş Sevgilisi Kimdir?

Arıza'nın Ali Rıza'sı Tolga Sarıtaş'ın Sevgilisi Kim Tolga Sarıtaş Sevgilisi Kimdir? Arıza dizisinin başrolü Tolga Sarıtaş'ın gerçek hayattaki sevgilisi şaşırttı. Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Arıza dizisinin Ali Rıza'sı Tolga Sarıtaş'ın gerçek hayattaki sevgilisi çok şaşırttı. Tolga Sarıtaş'ın sevgilisi sosyal medyada çok konuşuldu.

Arıza dizisinin başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş'ın sevgilisi Zeynep Mayruk fotoğrafları ile sosyal medyada çok konuşuldular. Başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş verdikleri pozlarla dikkat çekti. Peki Zeynep Mayruk kimdir kaç yaşında? Tolga Sarıtaş'ın sevgilisi Zeynep Mayruk hakkında merak edilenler..

ZEYNEP MAYRUK KİMDİR?

1989'da İzmir'de dünyaya gelen Zeynep Mayruk ilk kez Saint Charles Lisesi’nde, Chicago'da eğitim almıştı. Modacı Zeynep Mayruk 2006 yılında Saint Charles Lisesini bitirdi. Ardından ünlü oyuncu Zeynep Mayruk İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı bölümünden mezun oldu.

2012 senesinde İzmir Ekonomi Üniversitesi'nden mezun olan Zeynep Mayruk Londra Central Saint Martins’ de devam etti ve burada 6 farklı sertifika programını bitirdi. Kendi markasını yaratan Zeynep Mayruk ilk koleksiyonunu 2013 Alaçatı Millfest festivalinde sergiledi ve bu festivalde popülerlik kazandı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER