Arıza nerede çekiliyor Arıza Dizi Seti Nerede

Kamumanset.com Arıza nerede çekiliyor Arıza Dizi Seti Nerede Ali Rıza Konseye Giriyor Arıza dizisi çekim yeri? Arıza dizisi hangi ilçede çekiliyor? Başrollerinde Ayça Ayşin turan ve Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı Arıza dizisi nerede çekiliyor? Arıza dizisi hakkında merak edilenler izleyiciler tarafından araştırtılmaya devam ediliyor. Peki Arıza dizisi nerede çekiliyor? Arıza dizisi hangi ilçede çekilmektedir? Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Arıza hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İşte Arıza dizisine ait detaylar?

Arıza nerede çekiliyor Arıza Dizi Seti Nerede

Kamumanset.com Başrollerinde Ayça Ayşin turan ve Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı Arıza dizisi nerede çekiliyor? Arıza dizisi hakkında merak edilenler izleyiciler tarafından araştırtılmaya devam ediliyor. Peki Arıza dizisi nerede çekiliyor? Arıza dizisi hangi ilçede çekilmektedir? Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Arıza hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İşte Arıza dizisine ait detaylar?

ARIZA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Pazar akşamları ekranlara gelen Arıza isimli dizi İstanbul'un Balat, Ortaköy, Bebek ve Beyoğlu gibi birçok ilçesinde çekiliyor. Faklı set yerleri olan dizi genel olarak Balat'ta çekiliyor. Arıza isimli dizi genel olarak İstanbul ve ilçelerinde çekilmektedir. 

ARIZA DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin turan'ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda AHmet Mğmtaz Taylani Levent Can, Olgun Toker, Cavir Çetin Gürler, Dilara Aksüyek, Murat Dalbatan, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalıi Yeşim Salkım, Yeşim Gül, Uğur Özçelik gibi birçok isim yer alıyor. Yönetmenliğini Recai Karagöz'ün yaptığı dizi Pazar akşamları saat 20:00'da Show Tv ekranlarına gelmektedir.

Kaynak - Kamu Manset

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2020, 15:05

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER