Arıza hangi kanalda Saat Kaçta başlıyor Arıza Nerede Çekildi

Kamumanset.com - Arıza hangi kanalda Saat Kaçta başlıyor Arıza Nerede Çekildi. Arıza dizisi hangi kanalda oynuyor Yeni Bölüm Saat Kaçta başlıyor Arıza dizisi nerede çekiliyor Arıza dizisi kanal..Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın yer aldığı Arıza dizisi hangi kanalda oynuyor? Arıza dizisi hangi kanalda çekilmektedir? Arıza adlı dizi hangi kanalda yayınlanmaktadır? Oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı Arıza dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Arıza hangi kanalda Saat Kaçta başlıyor Arıza Nerede Çekildi

Kamumanset.com - Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın yer aldığı Arıza dizisi hangi kanalda oynuyor? Arıza dizisi hangi kanalda çekilmektedir? Arıza adlı dizi hangi kanalda yayınlanmaktadır? Oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı Arıza dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

ARIZA DİZİSİ HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın yer aldığı Arıza Dizisi Show Tv ekranlarında yayınlanmaktadır. Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Arıza dizisinde Levent Can, Olgun Toker, Cavir Çetin Gürler, Dilara Aksüyek, Murat Dalbatan, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalıi Yeşim Salkım, Yeşim Gül, Uğur Özçelik gibi birçok isim yer alıyor.

ARIZA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Arıza dizisi İstanbul'un Balat, Ortaköy, Bebek ve Beyoğlu gibi birçok ilçesinde çekiliyor. Faklı setlerde çekilen Arıza dizisi genel olarak Balat'ta çekiliyor. Arıza isimli dizi genel olarak İstanbul ve ilçelerinde çekiliyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2020, 15:00

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER