Arıza Halide Kaç Yaşında Ayça Ayşin Turan Oynadığı Diziler

Kamumanset.com - Arıza Halide kimdir Arıza Halide Kaç Yaşında Ayça Ayşin Turan Oynadığı Diziler.Ayça Ayşin Turan Ali Rızayla Evlenecek mi Arıza dizisi Halide kimdir? Ayça Ayşin Turan kimdir? Ayça Ayşin Turan kaç yaşında? Ayça Ayşin Turan hayatı Show Tv ekranlarında yer alan Arıza isimli dizide Tolga Sarıtaş ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerle başrol oynayan dizide yer alan Ayça Ayşin Turan kimdir? Halide rolüne hayat veren Ayça Ayşin Turan kimdir? Ayça Ayşin turan hakkında merak edilenler sizler için derledik. Oyuncu  Ayça Ayşin Turan daha önce hangi projelerde yer aldı? Ayça Ayşin Turan kaç yaşında? Arıza dizisi oyuncu  Ayça Ayşin Turan boyu kaç?

Arıza Halide Kaç Yaşında Ayça Ayşin Turan Oynadığı Diziler

Kamumanset.com - Show Tv ekranlarında yer alan Arıza isimli dizide Tolga Sarıtaş ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerle başrol oynayan dizide yer alan Ayça Ayşin Turan kimdir? Halide rolüne hayat veren Ayça Ayşin Turan kimdir? Ayça Ayşin turan hakkında merak edilenler sizler için derledik. Oyuncu  Ayça Ayşin Turan daha önce hangi projelerde yer aldı? Ayça Ayşin Turan kaç yaşında? Arıza dizisi oyuncu  Ayça Ayşin Turan boyu kaç?

Arıza dizisinde Halide rolünü canlandıran Ayça Ayşin Turan kimdir? Arıza Halide'yi canlandıran Ayça Ayşin Turan kaç yaşında? Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Ayça Ayşin Turan kimdir?

AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?

28 yaşındaki  Ayça Ayşin Turan Sinopludur. Karadenizli olan  Ayça Ayşin Turan Dinle Sevgili adlı dizide Gülfem rolü ile tanınmıştır. 1992'de Sinop'da dünyaya gelen Ayça Ayşin turan İstanbul Üniversitesi RadyoTelevizyon ve Sinema bölümünen mezun oldu.

 Ardından Ece Uslu, Mesut Akusta gibi isimlerin yer aldığı Karagül isimli dizide Ada Şamverdi rolünü canlandırdı. Aynı yıl Sevimli Tehlikeli isimli dizide Şükrü Özyıldız ile beraber başrol oynadı. Altınsoylar isimli  dizide başrol olarak yer alan  Ayça Ayşin Turan Meryem isimli dizi ile başarının basamaklarını tek tek çıktı. Furkan Andıç ile başrol olarak yer alan  Ayça Ayşin Turan daha sonra Netflix'in ilk Türk dizisi Hakan Muhafız'da Leyla Sancak rolünü canlandırdı. Zemheri dizisinde de Firuze karakterine hayat veren  Ayça Ayşin Turan son olarak Tolga Sarıtaş ile Arıza dizisinde başrol olarak yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2020, 15:03

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER