Arıza Dizisi Final Mi Yapıyor Arıza Dizisi Sette Kriz

Arıza Dizisi Final Mi Yapıyor Arıza Dizisi Sette Kriz Show Tv'nin iddialı dizisi Arıza dizisi final kararı mı aldı? Sette nasıl bir kriz yaşandı

Arıza Dizisi Final Mi Yapıyor Arıza Dizisi Sette Kriz

Arıza Dizisi Final Mi Yapıyor Arıza Dizisi Sette Kriz Show Tv'nin iddialı dizisi Arıza dizisi final kararı mı aldı? Sette nasıl bir kriz yaşandı. Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın başrol oynadığı Arıza dizisi final kararı aldı. Sezonun iddialı dizilerinden olan Arıza dizisi istenilen reyting sonuçlarını elde edemeyince biteceği söylendi. Arıza dizisinde kısa süre önce bir kriz yaşandığı da iddia edildi.

İddiaya göre dizinin iki başrol oyuncularından Ahmet Mümtaz Taylan ile Ayça Ayşin Turan ikinci yönetmen Savaş İlhan'ın rejisini beğenmediği için yapımcıdan yönetmenin değiştirilmesini talep etti. Yine iddiaya göre bu duruma diğer oyuncular ile beraber set çalışanları da karşı çıktı. Özellikle Yeşim Salkım başta olmak üzere diğer oyuncuların tepkisini çeken bu hareketin ardından yeni baba olan Savaş İlhan, yapılan toplantılarda Ahmet Mümtaz Taylan ile Ayça Ayşin Turan'ın talebi ile ayrılmak zorunda kaldığı iddia edildi.

Bu durumun ardından dizinin sevilen oyuncularından Olgun Toker karara tepkisini farklı bir şekilde dile getirdi. Ünlü oyuncu Toker, Ayça Ayşin Turan'ın işe aldırdığı makyöze karşı sert davrandı. Yine iddiaya göre Olgun Toker sette yüzündeki teri silerken makyöze bağırmaya başladı ve makyöz uğradığı tavır sonrası "Bana mobbing uygulandı" diyerek karakola gittiği söylendi. Daha sonra sakinleştirilen makyözün şikayetten vazgeçtiği bildirildi. Oyuncu Olgun Toker daha sonra özür dileyerek makyözün gönlünü aldığı söylendi. İddiaların ardından yapım şirketinden herhangi bir açıklama gelmedi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER