Arıza Ali Rıza Kimdir Tolga Sarıtaş ne mezunu kaç yaşında

Kamu Manşet - Arıza Ali Rıza Kimdir Tolga Sarıtaş ne mezunu kaç yaşında Arıza dizisi Tolga Sarıtaş hayatı Show Tv'de yayınlanacak olan Arıza isimli dizide başrol oyuncusu olan Tolga Sarıtaş'ın hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Tanıtımı ile dikkatleri üzerine çeken dizinin oyuncu kadrosunda da çok iyi isimler var. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ile beraber yer alan Arıza isimli dzide Tolga Sarıtaş'ın hayatı merak ediliyor. Tolga Sarıtaş kimdir? Tolga Sarıtaş hayatı...

Arıza Ali Rıza Kimdir Tolga Sarıtaş  ne mezunu kaç yaşında

Kamu Manşet - Show Tv'de yayınlanacak olan Arıza isimli dizide başrol oyuncusu olan Tolga Sarıtaş'ın hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Tanıtımı ile dikkatleri üzerine çeken dizinin oyuncu kadrosunda da çok iyi isimler var. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ile beraber yer alan Arıza isimli dzide Tolga Sarıtaş'ın hayatı merak ediliyor. Tolga Sarıtaş kimdir? Tolga Sarıtaş hayatı...

TOLGA SARITAŞ KİMDİR?

29 yaşında olan Tolga Sarıtaş aslen Sivas'lıdır. Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda tiyatro sahnelerinde yer alan ünlü oyuncu oyunculukla yetinmedi ve müzik gruplarıyla birlikte baterist ve gitarist olarak sahne aldı.Sen de Gitme, Arka Sokaklar 20 dakika gibi dizilerde yer alan oyuncu Öyle Bir Geçer Zaman ki de de yer aldı. Muhteşem Yüzyıl'da Kanuni Sultan Süleyman'ın oğlu Şehzade Cihangir'i canlandırarak oyunculukta önemli başarılar elde eden Tolga Sarıtaş, Benim Adım Gültepe adlı dizide de yer aldı.

Güneşin Kızları isimli dizide Burcu Özberk, Emre Kınay, Evrim Alasya, Hande Erçel gibi isimlerle başrol oynayan oyuncu Tolga Sarıtaş daha sonra Büyük Sürgün Kafkasya dizilerinde de yer aldı. Sö isimli dizide Yavuz Karasu karakteri ile oyunculuğunu konuşturan Tolga Sarıtaş Ferhat ile Şirin isimli dizide Cansu Dere ve Leyla Tanlar ile başrol oynadı.

Ayrıca ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş Bahtı Kara, Kaledeki Yalnızlık, Kötü Çocuk adlı dizilerde yer aldı. Şimdilerde Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümaz Taylan ile başrol oynayacağı Arıza dizisinde başrol oynayan Tolga Sarıtaş çok konuşuldu.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2020, 20:47

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER