Arıza 19. Bölüm 2.Fragmanı İzle Arıza 19. Bölümde Ne Olacak?

Arıza 19. Bölüm 2.Fragmanı İzle Arıza 19. Bölümde Ne Olacak? Arıza 19. Bölüm Ali Rıza ve Halide'nin arabasına saldırı düzenleniyor

Arıza 19. Bölüm 2.Fragmanı İzle Arıza 19. Bölümde Ne Olacak?

Arıza 19. Bölüm 2.Fragmanı İzle Arıza 19. Bölümde Ne Olacak? Arıza 19. Bölüm Ali Rıza ve Halide'nin arabasına saldırı düzenleniyor.. Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Arıza bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelecek. 2. tanıtımı da yayınlanan dizide Ali Rıza için korkan Halide'nin endişeli halleri dikkat çekiyor. Burak ise olanla sebebi ile ağabeyi Murat'tan hesap soruyor. 

ARIZA 19. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Haşmet, Furkan'ı karşısına alıp ihanetinin hesabını sorması fragmanda dikkat çekerken Fuat'ın sırları hemen gün yüzüne çıkmayacaktır. Murat anlaşmayı bozmak istememesi sebebi ile kardeşiyle karşı karşıya gelmeyi göze aldı. Muzaffer’in ise Ali Rıza’dan bir isteği vardır ve eğer bu isteğini yerine getirmezse  Muzaffer'in onu en sevdiği insanla tehdit etmesi ile olay olur. Aynı zamanda Muzaffer’in elinde Halide’yi ve Haşmet’i ele verecek bir sır vardır.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker,  Dilara Aksüyek, Levent Can, Murat Daltaban, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer almaktadır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER