Arıza 16. Bölüm fragmanı Çıktı mı? Arıza 15 Bölümde Neler Oldu?

Arıza 16. Bölüm fragmanı İzle Arıza 15 Bölümde Neler Oldu? Arıza dizisinde neler oldu? Arıza dizisi 16. bölümde neler oalcak? Arıza dizisi 16. bölüm fragman izle. Arıza yeni bölüm fragman

Arıza 16. Bölüm fragmanı İzle Arıza 15 Bölümde Neler Oldu? Arıza dizisinde neler oldu? Arıza dizisi 16. bölümde neler olacak? Arıza dizisi 16. bölüm fragman izle. Arıza yeni bölüm fragman.. Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Arıza dizisi 16. bölüm fragmanı.. Başrolleride Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Arıza dizisi 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ARIZA DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali Rıza Halide'yi en hızlı şekilde hastaneye yetiştirmeye çalışır. Haşmet haberi alır almaz kızına bir şey olursa kimseyi sağ bırakmayacağını söyler. Halide ise acılar eşliğinde hastaneye getirilmiştir. Burak ise Ali Rıza'dan önce Numan'a ulaşmak ister. Ali Rıza daha erken davranır ve Numan'ı yakalar. Ali Rıza uman'ı öldürür ve oğlundan haber alamayan Fuat Haşmet ve Ali Rıza'nın oğlunu öldürdüğünden şüphelenir ve bunu herkese anlatır.

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Arıza dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandıktan sonra sitemizdeki yerini alacaktır. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Arıza dizisi her Pazar akşamı Show Tv ekranlarında yayınlanmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2020, 00:16

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER