Arif Hoca Müge Anlı'dan Ayrıldı Prof. Arif Verimli Müge Anlı İle Tatlı Sert'den Ayrıldı

Arif Hoca Müge Anlı'dan Ayrıldı Prof. Arif Verimli Müge Anlı İle Tatlı Sert'den Ayrıldı Dr. Arif Verimli Müge Anlı programından neden ayrıldı?

Arif Hoca Müge Anlı'dan Ayrıldı Prof. Arif Verimli Müge Anlı İle Tatlı Sert'den Ayrıldı

Arif Hoca Müge Anlı'dan Ayrıldı Prof. Arif Verimli Müge Anlı İle Tatlı Sert'den Ayrıldı Dr. Arif Verimli Müge Anlı programından neden ayrıldı? Prof. Dr. Arif Verimli Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla programdan ayrıldığını açıkladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında uzun yıllardır yorumculuk yapan Arif Verimli programdan ayrıldığını duyurdu.

Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre Prof. Arif Verimli programdan ayrıldı. Prof. Dr. Verimli ayrılıkla ilgili açıklamada şunlara değindi. "Sevenlerim, Dostlarım; 12.02.2021 tarihi itibari ile 2008 yılından bu yana danışmanlığını yaptığım Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kendi isteğimle ayrıldım. Öncelikle Müge Anlı ve Rahmi Özkan'a, her zaman saygı ve sevgi gördüğüm bütün ATV emekçilerine ve başta Taner Ercan olmak üzere Mavi Klaket Yapım'a çok teşekkür ederim. Deontoloji ve Tıbbi sınırlarımı bilmek benim yaşam tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkemdir. Bunun için yüksek hassasiyet gösterme çabası beni yoruyor ve nihayetinde sağlığımdan olmak istemiyorum. Kimseye kırgın değilim, herkese gönülden başarılar diliyorum... Saygılarımla..." açıklamalarına yer verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER