Acun Ilıcalı Nisa ve Barış'ı Sildi Birleşme Partisine Çağırmadı

Acun Ilıcalı Nisa ve Barış'ı Sildi Birleşme Partisine Çağırmadı. Acun Ilıcalı Survivor birleşme partisine Nisa Bölükbaşı ve sevgilisi Barış Yağcı'yı çağırmaması ile gündem oldu

Acun Ilıcalı Nisa ve Barış'ı Sildi Birleşme Partisine Çağırmadı

Acun Ilıcalı Nisa ve Barış'ı Sildi Birleşme Partisine Çağırmadı. Acun Ilıcalı Survivor birleşme partisine Nisa Bölükbaşı ve sevgilisi Barış Yağcı'yı çağırmaması ile gündem oldu. Survivor 2021 birleşme partisi için hazırladığı sürprizlerle adından söz ettiren ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Dominik Cumhuriyeti'ne çok sayıda kişiyi davet ettiğini açıklamıştı.

Habere göre, Survivor Ektra, Survivor Panorama ve eski Survivor yarışmacılarını da birleşme partisine davet eden Acun Ilıcalı, Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'yı çağırmaması çok konuşuldu.  Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'yı sosyal medya hesabı Instagram'dan da sildiği ortaya çıktı.

Survivor yapımcısı Acun Ilıcalı'nın Survivor 2020 kadrosuna kattığı Nisa ve Barış'ı Survivor 2021 Birleşme partisine davet etmemesi ve silmesi çok konuşuldu. Ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı Survivor'da ikinci olmuştu. Survivor'un ardından Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşamaya başlamışlardı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER