Acun Ilıcalı'nın Exxen'deki Eksiklere Üyelerden Şikayet Yağmuru

Acun Ilıcalı'nın Exxen'deki Eksiklere Üyelerden Şikayet Yağmuru Exxen'deki Eksiklikleri Eleştirdiler

Acun Ilıcalı'nın Exxen'deki Eksiklere Üyelerden Şikayet Yağmuru

Acun Ilıcalı'nın Exxen'deki Eksiklee Üyelerden Şikayet Yağmuru Exxen'deki Eksiklikleri Eleştirdiler. 900 Milyon Tl değerinde bütçe ayrılan ülkenin en popüler isimleri Exen dijital platformda toplanmıştı. Exxen 1 Ocak 2021 itibarıyla kullanıma sunulmuştu. Tolga Çevik, Hasan Cn Kaya, Mesut Can, Aleyna Tilki, Ali Biçim, İbrahim Büyükak, Cemal Can Canseven gibi isimlerin buluştuğu Exxen'de bazı aksaklıklar kullanıcıların şikayet etmesine neden oldu.

Exxen'in mobil uygulaması ve akıllı TV'de kolay kullanım sağlayacak bir çözümü şimdilik uygulanmıyor. Bunun yerine bilgisayarı kabloya bağlama şeklinde bir yönerge verilmişti. Diğer bir eleştiri de reklamlı üyelik politikasından geldi. Düşük de olsa ücret ödeyip reklam izleyecek olunması şikayetleri ile teki çekti.

Bazı kullanıcılar "İndir izle özelliği yok. Paralı olan bir şeyde reklam koyulmuş ve bizden 9,90 tl ücret alıyor NETFLİX>> EXXEN" şeklinde yorumlar yapıldı. Kullanıcıların çoğu para ödedikleri halde reklam izlemekten şikayet ederken bazı kullanıcılar ise içeriklerden tatmin olmadı. Kullanıcı arayüzü ise renkleri hariç Netflix'in aynı olması kullanıcıların dikkatini çekti. Bazı kullanıcılar ise içerikleri gayet sevdiğini belirttiler.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER