Acun Ilıcalı Müge Anlı'ya Yaptığı Teklifle Şaşırttı

Acun Ilıcalı Müge Anlı'ya Yaptığı Teklifle Şaşırttı Müge Anlı ile Tatlı Sert sunucusu Müge Anlı'ya ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'dan şok teklif

Acun Ilıcalı Müge Anlı'ya Yaptığı Teklifle Şaşırttı

Acun Ilıcalı Müge Anlı'ya Yaptığı Teklifle Şaşırttı Müge Anlı ile Tatlı Sert sunucusu Müge Anlı'ya ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'dan şok teklif. Atv ekranların en sevilen gündüz kuşağı programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert sunucusu Müge Anlı'ya TV 8'in sahibi ünlü televizyoncu ve sunucu Acun Ilıcalı'dan şok bir teklif geldi. Acun Ilıcalı'nın Exxen için Müge Anlı'ya teklifte bulunduğu ortaya çıktı. 

Senelerdir Atv ekranlarında devam eden Müge Anlı programı birçok cinayeti ortaya çıkarmaya yardım ederken aile davalarında da büyük başarılar elde ediyor. Acun Ilıcalı'nın da dikkatini çeken bu başarı sebebi ile Müge Anlı'ya teklifte bulunacağı ortaya çıktı. Acun Ilıcalı'nın başka bir program için Müge Anlı ile görüştüğü iddiaları henüz doğrulanmazken Müge Anlı'dan konu hakkında herhangi bir açıklama gelmedi.

Müge Anlı daha önce Türkiye gündemine oturan Dilber Fırtına davası, Palu Ailesi, Nazmiye Çam cinayeti, Minik Irmağın katili Himmet Aktürk itirafı, Zeynep Ergül, Çil Çil Altın dolandırıcıları, Feride Ercan cinayeti gibi olayları ortaya çıkarıp adalete yardımcı olmuştu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER