Acun Ilıcalı Exxen Projesinden Şok Ayrılık! Özgü Namal Exxen Projesinden Ayrıldı

Acun Ilıcalı Exxen Projesinden Şok Ayrılık! Özgü Namal Exxen Projesinden Ayrıldı Acun Ilıcalı Exxen projesinden ayrıldı Acun Ilıcalı'nın en büyük bombası Özgü Namal ayrıldı

Acun Ilıcalı Exxen Projesinden Şok Ayrılık! Özgü Namal Exxen Projesinden Ayrıldı

Acun Ilıcalı Exxen Projesinden Şok Ayrılık! Özgü Namal Exxen Projesinden Ayrıldı Acun Ilıcalı Exxen projesinden ayrıldı Acun Ilıcalı'nın en büyük bombası Özgü Namal ayrıldı. Oyuncu Özgü Namal kısa süre öne eşini kaybetmişti. Oyuncu Özgü Namal çocuklarının eğitim sebebi ile projeden ayrıldı. İstanbul'dan İzmir'e taşınan dizi setine gidemeyeceğini söyleyen Özgü Namal projeden ayrılma kararı aldı.

Özgü Namal evlendikten sonra doğal bir hayatta yaşamaya başlamıştı. Çocukları ile beraber mutlu bir hayat sürerken eşinin ani kaybı ile şok yaşayan Özgü Namal yıllar sonra tekrar setlere dönmek için hazırlıklara başlamıştı fakat İstanbul'dan İzmir'e taşınan set sebebi ile projeden ayrılmak zorunda kaldı. Mustafa Uslu'nun üstlendiği, senaryosunu Oğulcan Kırca'nın kaleme aldığı ve yönetmenliğini ise Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı Hükümsüz dizisinin kadrosundan ayrıldı.

41 yaşındaki başarılı oyuncu Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen isimli platformda yayınlanması planlanan yapımın senaryosunda birkaç değişiklik yapılmasını talep etti.

Yapımcı Mustafa Uslu'nun onaylamadığı değişiklik sebebi ile Özgü Namal diziden ayrıldı. İki tarafın anlaşması sonucu Özgü Namal Hükümsüz adlı dizinin kadrosundan ayrıldı. Yapımcıların ise Özgü Namal'ın teklifini Hande Soral'e veya Sedef Avcı'ya götürüleceği konuşuluyor. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER