Acun Ilıcalı'dan Kurtlar Vadisi Müjdesi Kurtlar Vadisi Exxen'de Yeniden Mi Başlıyor?

Acun Ilıcalı'dan Kurtlar Vadisi Müjdesi Kurtlar Vadisi Exxen'de Yeniden Mi Başlıyor? Acun Ilıcalı'dan Sihirli Annem sonra Kurtlar Vadisi Müjdesi

Acun Ilıcalı'dan Kurtlar Vadisi Müjdesi Kurtlar Vadisi Exxen'de Yeniden Mi Başlıyor?

Acun Ilıcalı'dan Kurtlar Vadisi Müjdesi Kurtlar Vadisi Exxen'de Yeniden Mi Başlıyor? Acun Ilıcalı'dan Sihirli Annem sonra Kurtlar Vadisi Müjdesi. Acun Ilıcalı yeni dijital platformu Exxen için projeleri açıklamaya devam ediyor. Sihirli Annem müjdesinin ardından Kurtlar Vadisi hayranları için de hazırlıklara başlandı. Necati Şaşmaz, Kenan Çoban, Erhan Ufak gibi isimlerin başrolünü paylaştığı Kurtlar Vadisi dizisinin Exxen'de başlayacağı iddialar arasında yer almasının ardından izleyiciler heyecanlandı. 2016 yılında final yapan Kurtlar Vadisi için Acun Ilıcalı ve Necati Şaşmaz'ın bir araya geldiği iddia edidi. Birçok yeni dizinin, yarışmanın ve programın yer alacağı Exxen platformu için Acun Ilıcalı 'de Start verecekti.

Efsane dizi Sihirli Annem'in yeni bölümleri yayınlanacağı daha önce açıklanmıştı. Şimdi de Kurtlar Vadisi'nin yeniden başlayacağı konuşuluyor. Henüz iddialar hakkında resmi bir açıklama gelmese de dizinin hayranları heyecanlı bekleyişlerini sürdürüyor. Efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu dizisi başlarsa birçok kullanıcının Exxen üyeleği başlatacağı sosyal medya hesaplarında konuşulmaya başlandı.

Acun Ilıcalı yeni platformu Exxen için Konuşanlar programı, Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven'in yapacağı müzikal, Sihirli Annem, Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak'ın sunacağı şov programı gibi birçok program ve dizi yer alacak. Exxen 2021 yılında kullanılmaya başlanacak.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER